akar

Birbirlerinden ayrı türler olsa bile genelde mayt olarak anılan bu canlılar vücudumuz ve kıyafetlerimizde, toplu taşıma araçlarında, masamızda, yastığımızda her yerde bulunabilirler. Fakat bu küçük organizmaları çıplak gözle göremeyiz. İnsanların derilerinden dökülen epitel dokularla yaşamlarını sürdürürler. Bu yüzden de insanın olduğu her yerde bulunabilirler. Ayrıca sayıları da tahmin edemeyeceğimiz kadar fazladır. Bir kumanda üzerinde bile yüz binlerce mayt bulunabilir.

Maytların bize bulaşma ihtimalinin en fazla olduğu yerler:

  • Otobüs, minibüs gibi günde binlerce kişinin bindiği toplu taşıma araçları,
  • Büyük şirket ve iş yerlerinin kapı açma kolları,
  • Uzaktan kumandalar,
  • Ev, cep ve iş telefonları,
  • Ortak kullanıma açık tuvaletler,
  • Lokanta ve restoranların masaları…

Maytların gözle görülmemesi ve oldukça küçük olması onların zararsız olabileceğini aklımıza getirse de bu tamamen yanlıştır. Çünkü bu küçük organizmalar, diğer haşereler gibi sayılamayacak kadar fazla olduğundan zararları da kendi sayıları kadar büyüktür. Özellikle cilt ve deri hastalıkları, astım, nefes darlığı, göğüs hastalıkları, bronşit gibi hastalıklara yol açarlar.

Şişli Böcek İlaçlama, farklı ilaçlar ve önemli teknikler ile en iyi fare ilaçlama hizmetlerini sunmaktadır. Buna paralel olarak Şişli fare ilaçlama ekiplerinin özel olarak geliştirdikleri ve mekana ya da fare türüne göre değişkenlik de gösterebilen çeşitli metotların ortaya çıktığı uygulamalar da dikkat çeker. Hem ekonomik, hem çok etkili, hem de uzun vadeli sonuçlara sahip ilaçlamalar ile dileyen herkes bu ekiplerden faydalanabilir. Eğer siz de evinizi veya iş yerinizi farelerden kurtarmak istiyorsanız başarılı ve deneyimli çalışma kadromuzla hemen iletişime geçerek hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

İlk başta şunu söylemek gerekir ki onları gözle göremediğimiz için, onlara tek başımıza savaş açmamız da mümkün değildir. Mutlaka profesyonel bir ekiple çalışan ve en modern teknikleri kullanan ilaçlama firmasıyla anlaşmalısınız. Şişli böcek ilaçlama firması olarak biz sizlere en modern teknikleri, en uygun fiyatlarda sunuyoruz. Bizimle çağrı merkezi temsilcilerimizle anında iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir