alman-hamam-bocegi

Alman hamam böceği ülkemizde sıklıkla karşılaşılan bir haşere türüdür. Renkleri turuncu ve kırmızı ile sarı tonları arasında olan Alman hamam böceği mevsimin yaza dönmesiyle ile birlikte evlerimize, iş yerlerimize sıklıkla konuk olmaya başlamıştır.

Özellikle binaların boşluklarında ve çatı-bodrum katlarında yuvalar yapmaya başlamışlardır. Çünkü bu sayılan yerler temizliğine pek de önem verilmeyen mekanlardır. Tüm haşereler gibi Alman hamam böceği de pis ve rutubetli, nemli ortamları çok severler. Onlardan niçin kurtulmanız gerektiğini şu maddeler üzerinden açıklayalım:

 • Öncelikle bu böcek türü pis ortamları fazlasıyla sevdiği için üzerlerinde de birçok virüs, bakteri gibi sağlığımıza zararlı organizmaları taşırlar.
 • Evimizde gezindikleri her yerde bu bakterileri bırakırlar.
 • Bu bakterilerle birlikte bizlere birçok hastalığın da bulaşmasına neden olurlar.
 • Bakterilerle birlikte fazlasıyla yumurta yumurtlayarak, evinize onlarca Alman hamam böceğinin oluşmasına sebep olurlar.
 • Genellikle geceleri ortaya çıktıkları için ve yakalanma anında aşırı hızlı hareket edip saklandıkları için onları görmemiz pek de mümkün değildir.
 • Bulundukları mekanı kolay kolay terk etmezler ve diğer haşere türlerine göre daha güçlü yapıları vardır.
 • Kendi başınıza uygulayacağınız basit ilaçlara karşı hiçbir tepki vermezler.

Görüldüğü gibi evinizde, bahçenizde, iş yerinizde Alman hamam böceği ile karşılaştıysanız mutlaka sizlere profesyonel bir hizmet sağlayacak böcek ilaçlama firması ile anlaşınız. Biz Şişli böcek ilaçlama servisi olarak sizlere en profesyonel hizmeti en ekonomik fiyatlarla, geniş kadromuz ile birlikte en hızlı şekilde sağlıyoruz. Bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Hamam Böceğinden Nasıl Kurtulurum?

Hamam böceğinden nasıl kurtulurum? Hamam böceği en tehlikeli haşere türü içinde yer alır. Hamam böceği ile mücadele etmek için geliştirilen yöntemlerin genellikle aktar ya da sahte böcek ilaçları ile sınırlı kalmaktadır. Fakat hamam böcekleri bu yöntemler ile asla yok edilmeyecek tehlikeli bir türdür. Hamam böceklerinden kurtulmak için;

 • Hamam böceği ilacı
 • Jel İlaçlama yöntemi
 • Profesyonel bir ekip
 • Kaliteli teçhizatlara ihtiyaç vardır.

Hamam böceği ve ülkemizde görülen haşerelere yönelik profesyonel metotlar kullanan firmamız en uygun böcek ilaçlama fiyatları ile her daim hizmetinizdedir.

Kaliteli, Ekonomik ve Garantili Hizmet Anlayışı

Profesyonel bir firma ile çalışmak istiyor ve bu hizmeti ekonomik fiyatlar ile almak düşüncesinde iseniz en doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. Şişli Böcek İlaçlama servisimiz deneyimli kadrosu ve kaliteli ekipmanı ile bu hizmeti sizlere vermek için bir telefon uzağınızda bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir