Anadolu yakasında böcek ilaçlama uygulamaları arasında Marmara İlaçlama öncü konumdadır. Firmamız İstanbul böcek ilaçlamalarında her semte, her ilçeye ve her mahalleye garantili böcek ilaçlama hizmetleri vermektedir. 7/24 hizmet veren Marmara İlaçlama, sizlere hemen her an da hizmet kalitesi sunuyor.

Uzman kadromuz ve son teknoloji cihazlarımızla, günlük hayatınızı kötü etkileyen, yaşam kalitenizi düşüren haşerelere müdahalede buluyoruz. Böcek İlaçlama İstanbul içerisinde her an ulaşılabilir olmamız tercih edilen olmamızı sağlayan etkenlerdendir.

  • Hamam böceği ilaçlama, pire ilaçlama, akar ilaçlama, gümüş böceği ilaçlama, karınca ilaçlama, kene ilaçlama, fare ilaçlama olarak firmamızda bir sürü haşereye profesyonel müdahalelerde bulunmaktayız.

Her türlü haşerelere ve bulundukları her alana titizce yaklaşıp en ince noktasına kadar böcek ilaçlama hizmetleri veriyoruz.

İlaçlama Yöntemleri

İlaçlama yöntemlerimiz, her böceğe göre farklılık gösterir. Her böceği aynı yöntemi uygulamıyoruz, uzman kadromuz yaptıkları tetkikler ve keşiflerle en uygun yönteme karar veriyor ve bu nedenle de garanti sonuçlar elde ediyor. Her haşereye tek bir ilaç kullanılmayacağının bilincinde olan ekibiz işte bu sayede tercih edilen ve önerilen bir firma olmamızı sağlıyor.

  • Sadece var olan haşerelerin yok edilmesi yetmiyor. Öldükten sonra da yumurta bırakabilen haşerelerin, yumurta bırakma ihtimali olan bölgeler de keşfediliyor ve tekrarlanma ihtimali olan bu durum ekibimiz tarafından engelleniyor.

Böcek ilaçlama yöntemlerimiz değişiklikler göstermektedir. Biraz da bu konudan bahsedelim. Kokusuz ilaçlama, kokusuz ilaçlama, sıvı ilaçlama kullanmış olduğumuz böcek ilaçlama yöntemlerimizdir.

Kokusuz İlaçlama

Kokusuz ilaçlama yöntemi yoğun böceklerin olduğu alanlarda tercih edilen ilaçlama türüdür. Etkili olan bu ilaçlama çoğu ilaç firmasınca da başvurulan bir yöntemdir. Kokusuz ilaçlama işlemi sırasında evden ayrılmak gerekmez. Hayatınıza olduğu gibi devam edebilmeniz bu böcek ilaçlama uygulamasının iyi yönlerindendir. Ancak kokusuz ilaçlama uygulamasında dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, ilaçlama sonrası 3 gün ıslak temizlik yapılmaması gerekir. Bu ilacın etkili olabilmesi için çok önemli ve dikkat edilmesi gereken bir konudur.

Kokulu İlaçlama

Çok etkili olan bu böcek ilaçlama yöntemi çok zor ölen ilaçlar için kullanılır. Böcek ilaçlama işlemi sonrası alanda bulunulmaması gerekir. Birkaç saat sonra da alanın havalandırılması gerekir.

Sıvı İlaçlama

Açık alanlarda tercih edilen bir uygulamadır. Bahçe zararlarından korumak için yapılır ve dikkat edilmesi gereken husus açık alanda olan bu böcek ilaçlama uygulamasının uzun süre muhafaza edilmeye çalışılmasıdır.