bocek-ilaclama

Böcek ilaçlama firması seçimi haşerelerden kurtulmanın en önemli ayağını oluşturur. Evinde böceklenme olan kişilerin en çok sıkıntı yaşadığı bir diğer konu da, böcekleri hangi böcek ilaçlama firması ile yok edecekleridir. Bu sebeple de evde bir yandan böceklerle uğraşırken bir yandan da hangi firmayı seçeceklerini düşünmektedirler. Firma seçerken yardımcı olmak amacıyla size birkaç önerimiz olacaktır:

  • Öncelikle firmanın gerekli kurum ve kuruluşlardan hangi belgeleri aldığını gerek site üzerinden gerek çağrı merkezleri üzerinden (bu talebiniz doğrultusunda sizi ilgili departmanlara aktaracaklardır) sorunuz.
  • Hangi böcek ilaçlama yöntemlerini kullanacaklarını anlatmalarını isteyiniz.
  • Aradığınız numarayı birkaç kez daha arayarak ilaçlama firması ile görüştüğünüzden emin olunuz.
  • İlaçlama ücretinin ne kadar olduğunu mutlaka sorunuz.
  • İşlem sonucunda mutlaka makbuz kesip kesmeyeceklerini sorunuz.
  • İlaçlama yapılırken yetkili kişi ve kişilerin evde yalnız başlarına ilaçlama yapıp yapmayacaklarını öğreniniz.
  • Kokusuz ilaçlama, jel ilaçlama gibi ilaçlama yöntemlerinde evinizi terk etmeniz gerekmez. Eğer ısrarla evde olmamanız gerekli diyorlarsa itibar etmeyiniz.

Yukarıda sayılan bu yöntemlerin doğruluğu ile uğraşmadan Şişli böcek ilaçlaması olarak biz, tüm sertifikalara sahip, gerekli evrak ve makbuzlara daima önem vererek, 7 gün 24 saat iletişim kurabileceğiniz müşteri hattımız ile birlikte, tecrübeli ve alanında yetkin kadromuzla sizlerin daima yanındayız.

Böcek İlaçlama Fiyatları

Böcek ilaçlama fiyatları haşere sorunu ile karşılaşan kişilerin düşündüğü başlıca konulardandır. Sağlığın olduğu yerde pazarlık olmaz fakat halkın ekonomisini aşan maliyetler elbette onları zor durumda bırakacaktır. Sizlere sunduğumuz ekonomik fiyatlar, kaliteli ilaçlar ve garanti sonuçlar veren uygulamalarımız ile birçok firmayı gerimizde bırakıyoruz. Bizim için daima önemli olan değerli müşterilerimizin sağlığı ve memnuniyetidir.  Bunu her zaman sağlayacağımızın sözünü şu an bulunduğumuz lider konumdan da anlaşıldığı üzere sizlere veriyoruz. Bu bilgiler ışığında firmamızda böcek ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

  • Böceğin türü ve sayısı
  • Karantina altına alınan yerin metrekare cinsinden büyüklüğü
  • Personellerimizin ön göreceği böcek ilacı miktarı etkili olur.

Böcek ilaçlama fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak ve aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak için bocekilaclamasi.gen.tr sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz.

Böcek İlaçlamanın Tek Adresi

Böcek ilaçlamanın tek adresi olan Şişli Böcek İlaçlama firmamızda “Önce İnsan Sağlığı” şiarı geçerlidir. Böcek ilaçlama alanında kendini geliştirmek isteyen meslek aşkına sahip olan personellerden oluşur. Pire, hamam böceği, güve, halı böceği, akrep, fare, çıyan, kalorifer böceği, karafatma, kırkayak kertenkele, arı, sinek, salyangoz ve diğer tüm haşerelere karşı mücadele veren Şişli Böcek İlaçlama firmamız 7/24 hizmetinizdedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir