bocek-ilaclama-fiyatlari

Böcek ilaçlama fiyatları hakkında duyduğunuz her şeyi unutun. Tahmin ediyoruz ki bugüne kadar ya çok büyük meblağlardan bahseden firmalar ile karşılaştınız ya da düşük ücretleri sunan sıradan firmalarla. Fakat bu her iki aralığın da yanlış olduğunu belirtmek isteriz. Çünkü böcek ilaçlama fiyatları ile ilgili net bir rakam vermek doğru değildir. İster düşük ister yüksek maliyette olsun.

Şimdi aklınızdan neye inanacağınız sorusunu geçirdiğinizi duyar gibi oluyoruz. Böcek ilaçlama fiyatları için aradığınız bir firma daha hiçbir şey sormadan direk ücret veriyor ise yanlış bir adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. Bunun tam tersine firmamız ile iletişime geçtiğinizde personelimizin sizlere yönelteceği 2 soru vardır. Bunlar;

  1. Böceğin oluştuğu yerin metrekare cinsinden büyüklüğü ne kadardır?
  2. Alanı saran böceklerin yoğunluğu ne kadardır?

Yanıtların ardından kullanılacak böcek ilacı miktarına karar veren personelimizin bütün kesimlerde yaşayan vatandaşların bütçesine uyacak bir ücretlendirme oluşturur. Genellikle ekonomik ve indirimli fiyatlardan oluşan böcek ilaçlama fiyatlarımızdaki detaylar için bizleri arayabilirsiniz.

bocek-ilaclama-fiyatlari-1

Böcek İlaçlamasında Hangi Yöntemler Kullanılır?

Böcek ilaçlamasında hangi yöntemler kullanılır? Sorusuna vereceğimiz net bir cevap yok. Çünkü böcek ilaçlama yöntemleri tek bir haşereyi değil birden fazla haşereyi kapsar. İlaçlama personellerimizin keşif aşamasında yaptığı tespitler sonucunda karar verilen böcek ilaçlama yöntemleri %100 sonuç garantisi sunar. Haşereye, yaşadığınız yere ve böceğin yoğunluğuna göre belirlenen ilaçlama yöntemleri başlıklar halinde şu şekilde sıralanabilir;

  • Jel İlaçlama Yöntemi
  • Kokusuz İlaçlama Yöntemi
  • Sıvı İlaçlama Yöntemi
  • Kokulu İlaçlama Yöntemi
  • Fare İstasyonları Yöntemi
  • Sisleme veya Püskürtmeli Yöntem

Görüldüğü üzere farklı isimler ile anılan böcek ilaçlama yöntemlerimiz sayısı binleri aşan haşerelerden kurtulmak için böcek ilaçlama şirketleri tarafından üretilmiştir. Arkasında Sağlık Bakanlığı onayı olan böcek ilaçları sayesinde haşerelerin kökünü kazıyan operasyonlarımızdan faydalanmak için günün her saati bizleri arayabilirsiniz.

Şişli Böcek İlaçlama Servisi

Başlarda sadece Şişli ve İstanbul’un diğer ilçelerine hizmet götüren Şişli Böcek İlaçlama servisimiz elde ettiği başarılar ile hizmet çıtasını yukarılara taşıdı. İnsan sağlığı ve müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan firmamız bugün rakiplerini geride bırakarak lider koltuğuna oturmuş durumda. Böcek ilaçlama şirketleri arasında kararınızı bir türlü veremiyorsanız alanının öncü ismi Şişli Böcek İlaçlama servisimize İstanbul, İzmir ve Kocaeli’den ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir