Böcek İlaçlama Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Böcek İlaçlama Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim? Özellikle bu soruyu Google, Yandex, Opera, gibi arama motorlarına sıkça yazan vatandaşlarımız böcek ilaçlama uygulamalarına ve hizmetlerine yönelik bilgi almayı amaçlamaktadırlar. Ancak bu bilgi alma metodu çok doğru bir metot değildir. Çünkü internet çok geniş bir mecradır. Dolayısıyla içinde sayısız bilgi dolaşmaktadır. Ancak bu bilgilerin hangisinin yararlı hangisinin zararlı ya da art niyetli olduğunu bilemeyiz.

Bu yüzden bu kadar bilgi kirliliğinin olduğu bir ortamdan temiz ve işe yarar bir bilgi beklemek son derece yanlış olacaktır. Bu konuda öncelikli olarak yapmanız gereken en önemli şey böcek ilaçlama firmamızın 7/24 ilaçlama ve danışmanlık hizmeti veren çağrı merkezini arayarak böceklere dair hem bilgi alabilir, merak ettiklerinizi sorabilir, hem de ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.

Firmamızda böcek ile mücadele etmek için uygulanan ilaçlama yöntemleri son teknolojiye uygun ve insan sağlığına zarar verecek bütün unsurlara yönelik tedbirler alınarak yapılmaktadır. Şirketimizde evdeki böceklerden kurtulmak için uygulanan ilaçlama yöntemleri başlıklar altında sıralanacak olursa;

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları

Metropollerde sıkça karşılaşılan haşere sorununa çözüm üretmek için 20 yıllık tecrübesini sergileyen Şişli Böcek İlaçlama firmamız İstanbul, İzmir ve Kocaeli gibi kalabalık ilçelerde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Böcek İlaçlama Firmalarının Sahip Olmaları Gereken Özellikler

Böcek ilaçlama firmalarının temel ilke olarak benimsemesi gereken en önemli şey İnsan sağlığıdır. Dolayısıyla ilaçlama yaparken önem verdikleri tek şeyin insan sağlığı olması gerekmektedir. Bu yüzdendir ki kullandıkları böcek ilaçları ve cihazların sağlık açısından herhangi bir sakıncası bulunmaması gerekmektedir. Bu konunun tarafsız kurumlar tarafından incelenip denetim altında tutulması gerekmektedir. Aslında bu tür denetimler yalnızca böcek ilaçlama sektörü için değil insan sağlığını doğrudan ya da dolaylı olarak etkileyen tüm sektörler için yapılmalıdır. Haşere ilaçlama konusunda hizmet vermekte olan firmaların sahip olmaları gereken özelliklere maddeler halinde bakacak olursak;

  • Sağlık Bakanlığından onaylı olan böcek ilaçları
  • Her türlü haşere ilaçlama uygulaması konusunda eğitim almış ilaçlama personeli
  • Çevreye zarar vermeyen ilaçlar
  • Modern ve kaliteli haşere ilaçlama cihazları
  • Garantili, kaliteli ve ekonomik hizmet anlayışı olan

Bu tür özellikleri bulunduran haşere ilaçlama firmalarından hizmet almanız sizin lehinize olacaktır.

Böcek İlaçlama Uygulamalarında İzlenen Yol

Böcek ilaçlama uygulamalarında ilaçlama personeli randevu verdiği eve saatinde gider ve burada böceklere ilişkin kısa bir keşif turu yapar. Keşif turunun hemen ardından ekip toplanır ve kısa bir toplantı yapar. Daha sonrasında da ilaçlama işlemi başlatılır. Bu ilaçlama işlemi mutlaka profesyonel böcek ilaçlama firmaları tarafından yapılmalıdır. Bu bağlamda yılların tecrübe ve birikimi ile böcek ilaçlama şirketleri arasında lider olmuş Şişli Böcek İlaçlama firmamızı İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nden hizmet almak için arayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir