Böcek İlaçlama Nedir

Böcek ilaçlama nedir? İşte bu soru yakın zamanda evinde böcek, haşere ve kemirgen türleriyle sorun yaşayan insanların sıkça sorduğu sorulardan biridir. Çoğu kişi böcek sorunuyla karşı karşıya geldiğinde ne yapacağım diye paniklemektedir. Ancak yalnız olmadıklarını unutmaktadırlar. Onlara Böcek ilaçlama konusunda yardımcı olabilecek, danışmanlık ve ilaçlama yapabilecek firmaların varlığından haberdar değillerdir. Firmamız hizmet vermeye devam ettiği sürece hiç kimse yalnız değildir.

Şişli böcek ilaçlama firmamız tüm böcek, haşere ve kemirgen türlerine karşı mücadelenizde yanınızdadır. En uygun fiyatlar aynı zamanda kaliteli ve modern cihazlar, en lüks ilaçlar ve uzman personeliyle her daim hizmete hazırdır. Şişli Böcek İlaçlama firmamız faaliyet alanını genişleterek İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası’nın haricinde İzmir ve Kocaeli illerine de hizmet götürmektedir. Şişli Böcek İlaçlama firmamızı 7 gün 24 saat arayabilir, Çağrı Merkezimizinden destek alabilirsiniz.

Böcek İlaçlama Nasıl Yapılır?

Böcek ilaçlama nasıl yapılır? Diye merak edenler için şunu söyleyebiliriz. Şişli böcek ilaçlama firmamız karşılaşabileceğiniz tüm böceklerin cinsine ve türüne özel böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. Genel olarak firmamızca yapılmakta olan İlaçlama yöntemleri şunlardır.

Kokulu ilaçlama:kokulu

Bu ilaçlama hizmeti kullanıcılar tarafından pek tercih edilmese de evde akrep, pire vb mücadelesi zor olan böcek türleri varsa yapılmak zorundadır. Ağır ve keskin olan kokusundan dolayı ilaçlama yapılan yeri terk etmek zorundasınızdır.

Kokusuz İlaçlama:kokusuz

Genel olarak müşterilerimizin en sık tercih ettiği ve kolay yok edilen böcekler için tercih edilen bir ilaçlama şeklidir. En çok kalorifer, hamam böceği ve kakalak, karafatma vb. böceklerle mücadelede kullanılır. Bulunduğunuz meskeni terk etmek gibi bir durum söz konusu değildir.

Jel İlaçlama:jel

Bu uygulamada evinizdeki böceğe göre üretilen bir jelin özel tabancasıyla uygulanmasıyla yapılır. Yine basit yok edilen böceklerde kullanılmaktadır. Böceklerin sıkça uğrak yeri olan çekmece iç kısımları, dolap arkaları, tesisat ve kapı arkaları, duvar dipleri gibi yerlere sıkılmaktadır.

Sıvı İlaçlama:sıvı

Bu türden ilaçlamalarda park ve bahçe gibi ya da teras, veranda ve balkon tarzı yerlerdeki haşereleri yok etmek için kullanılır. Buralarda yoğun olan akrep, çekirge, danaburnu, çıyan, salyangoz, kertenkele grubu haşerelerde kullanılır.

Şişli böcek ilaçlama firmamız tarafından tüm bu ismi geçen uygulamalar yapılabilmektedir.

Böcek İlaçlama uygulamalarında seçilen firmanın çok büyük önemi vardır. Firmanın ilaçlama yapacak personelinin profesyonel olması beklenir. Böcek ilaçlama konusunda 7/24 hizmet vermekte olan Şişli böcek ilaçlama firmamıza İstanbul, Kocaeli ve İzmir illerinden arayarak ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir