bocek-ilaclama

 

bocek-ilaclama

 

 

Böceklerin verdiği zararlar ve yaşam standartlarımıza olumsuz etkisiz böcek ilaçlama uygulamalarına olan gereksinimi arttırmıştır. Ancak ilaçlama uygulamalarında dikkat edilmesi gereken önemli unsurlar bulunmaktadır. Çünkü böcek ilaçlaması bilgi ve tecrübe ister. Yanlış uygulamalar böceklerin etkisiz hale gelmesi için yeterli olmaz. Kullanılacak ilaçlama yönteminin böcek türüne ve böceğin yoğunluğuna göre yüksek kalitedeki ilaçlar uygulanması oldukça önemlidir.

Haşere ilaçlarının TSE etiketli ürünlerden oluşması da oldukça önemlidir. Çünkü böcek ilaçları kimyasal ürünlerden oluşmakta olup insan ve çevre sağlığına olumsuz olarak etki edecek birleşenlerden oluşmamalıdır.

Şişli böcek ilaçlama servisimiz Sağlık Bakanlığı’nın izniyle açık ve kapalı tüm alanlara güvenilir ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Böceklerin taşımış olduğu virüsler göz ardı edilmemelidir. Çünkü etrafımızda gezinirken mikrop ve virüslerini etrafa yayan böcekler çeşitli hastalıklarla baş başa kalmamıza neden olabilmektedir.

Böceklerin Neden Olduğu Hastalıklar;

  • Veba
  • Humma
  • Cilt hastalıkları
  • Verem
  • Sıtma
  • Dizanteri
  • Tifüs
  • Gıda zehirlenmeleri

Böcek ilaçlama firmaları arasında kesintisiz kaliteli hizmetin adresi olan firmamız, ekonomik böcek ilaçlama fiyatları ile daima yanınızdadır. Böceklerin neden olduğu hastalıklardan ve zararlardan korunmak için gerekli tedbirleri almayı ihmal etmemelisiniz.

En Çok Görülen Böcek Türleri
örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, , tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, Alman hamam böceği, akrep, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, mayt, halı böceği, uyuz böceği

İlaçlama hizmetlerimizden profesyonel destek almak için servislerimize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Böceklerle mücadele ilaçlama tekniklerimiz sayesinde daima çok kolay olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir