Böcek İlaçlamanın Aşamaları

Böcek İlaçlamanın aşamaları aslında tam olarak böcek ilaçlama firmasından hizmet almak için telefon ettiğiniz andan itibaren başlar. Çağrı merkezimizin deneyimli elemanları aramanıza cevap verecekler ve aslında böcek ilaçlama hizmetine ilişkin aşama başlayacaktır.

Şikâyetlerinizi aktaracak ve gerekli bilgiyi personelimizden alacaksınızdır. Bu konuda en ufak bir şüpheniz olmasın. Şikâyetinizi not alan personelimiz size telefon üzerinden gerekli bilgilendirmeyi yaptıktan sonra operasyon ekibimizle konuyu paylaşacak ve sizin talep ettiğiniz saatte evinize böcek ilaçlama personelini gönderecektir. Şu ana kadar mevzu olan aşamalar operasyonun başlangıcıydı.

Böcek ilaçlama işleminin ikinci grup aşaması evinizde başlayacaktır. Böcek ilaçlama sektöründe 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Şişli Böcek İlaçlama firmamız İstanbul, Kocaeli ve İzmir’in bütün ilçelerinde faaliyet göstermektedir. Firmamıza 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Böcek İlaçlamada Keşif Aşaması

Böcek ilaçlamada keşif aşaması evinize gelen haşere ilaçlama ekibinin gerçekleştireceği ilk çalışmadır. Ekip evinizde ya da işyerinizde şikâyetçi olduğunuz böcekleri bulmak ve cinslerini, yoğunluklarını tespit etmek için detaylı bir keşif turu düzenler. Nerelerde hangi böcekler bulunmaktadır? Tespit eder. Yoğunlukları ve yuvalandıkları yerler incelenerek not alınır.

Yumurtaları ve larvaları mutlaka tespit edilmelidir. Ve ona ilişkin bir müdahale gerçekleştirilmelidir. Aksi halde haşere ilaçlamadan hiçbir randıman alınamaz ve kısa bir süre sonra haşerelerin yeniden ortaya çıkması muhtemel bir durumdur. Bu durum özellikle pire ilaçlama söz konusu olduğunda dikkat edilmesi gereken bir durumdur. Çünkü pireler çok çabuk çoğalan canlılardır.

Dolayısıyla pire ilaçlama yapılacağı zaman keşif yapan personel pirelerin özellikle yumurtalarının yerini doğru tespit edemezse yapılan pire ilaçlama etkili olmayacaktır. Çünkü kısa bir süre sonra bu yumurtalardan çıkan pireler tekrar üreyeceklerdir. Pirelerin çok hızlı çoğalan canlılar olduğu varsayıldığında tekrardan haşere ilaçlama yaptırmayı düşündüğünüz ilk ana geri dönmüş olursunuz. Pire ile mücadele eden firmamızda aynı zamanda ev ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, akrep ilaçlama uygulamaları da yapılmaktadır.

Böcek İlaçlamada Karar Aşaması

Böcek ilaçlamada karar aşaması için haşere ilaçlama ekibi keşif turundan sonra toplantıya geçer. Bu toplantıda haşerelerin nerelerde olduğu tartışılır. Hangi ilacın ne miktarda kullanılacağı belirlenir. Ve haşere ilaçlama uygulamasında kullanılacak olan cihazın cinsine karar verilir. Yine pire ilaçlama örneği üzerinden gidecek olursak, burada kullanılacak 2 tür ilaçlama yöntemi uygulanmaktadır. Biri kokulu ilaçlama diğeri ise buharlı ilaçlama yöntemleridir. Bunun kararı da işte bu aşamada verilir.

Böcek İlaçlamada Uygulama Aşaması

Böcek İlaçlamada Uygulama Aşaması içinse ilaçlama personeli devreye girecektir. Karar toplantısında alınan karara uygun şekilde böceklerin yoğun olduğu yerlere belirlenen böcek ilacı yeterli miktarda bırakacaklardır.

İnsanın var olduğu günden bu yana türleri artan haşerelerin ortak özelliği hızlı bir şekilde çoğalmasıdır. Haşerelerin çoğalmalarına izin vermeden İstanbul, Kocaeli ve İzmir’de “Önce İnsan Sağlığı” şiarı ile hizmet veren Şişli Böcek İlaçlama firmamızı iletişim numaralarından arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir