Çıyan İlaçlama

Çıyan İlaçlama pek çok insan tarafından bireysel olarak yapılacak bir işlemmiş gibi görülmektedir. Ancak sadece çıyan ilaçlama konusu değil her türlü böcek ilaçlama uygulaması dâhil hiç biri işi bilmeyen kişi ve kişilerce yapılabilecek basit bir işlem değildir.

Böcek ilaçlama işi büyük bir titizlik ve her şeyden önemlisi ciddi bir eğitim, uzmanlık gerektiren bir çalışmadır. Çünkü burada söz konusu olan durum bizim ve sevdiklerimizin sağlığıdır.

İş bilmeyen eller tarafından yapılan en küçük bir işlem bile telafisi imkânsız olan bir çok şeye sebep olabilir. Böcek ilaçlama yapacağım diye zehirlenebilir, ilaçtan etkilenebilir, çeşitli alerjik reaksiyonlara maruz kalabilirsiniz. Bu yüzden doğru adımlar atılmalı ve ilaçlama konusunda net kararlar verilmelidir.

Bu bağlamda 20 yılı aşkın süredir İstanbul, Kocaeli ve İzmir’in bütün ilçelerinde “Önce İnsan Sağlığı” anlayışı ile hizmet veren Şişli Böcek İlaçlama firmamızı günün 24 saati arayabilir, uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz. Firmamızda sizlere hizmet vermek için bir telefon uzağınızda bekliyor.

Çıyanın Özellikleri

Çıyanın özellikleri arasında bilmediğimiz o kadar çok şey vardır ki örneğin çıyan sokmasına dair halk arasında doğru bilinen çok sayıda yanlış bulunmaktadır. Örneğin Çıyanların özellikleri arasında en göze çarpanı beslenme şeklidir. Bu ilginç canlının beslenme şekli böcek bilimi uzmanlarını da hayrete düşürmektedir.

  • Çıyan beslenmesini doğal ortamlarda yaşayan hayvan ve böcek türleri ile sağlar.
  • Genellikle tavşan, fare, tavuk, kurbağa gibi canlılar ile beslenen çiyan, vücudunda bulunan zehirli sıvıyı besleneceği canlının içerisine akıtarak etkisiz hale getirdikten sonra avını yer.

Böylesine tehlikeli bir canlıdan çıyan ilaçlama yaparak kurtulabilirsiniz. Başta da ifade ettiğimiz gibi ilaçlama konusu başlı başına bir ciddiyet gerektirmektedir.

Uzmanlık bu iş için olmazsa olmaz bir durumdur. Aksi durumda çıyanlardan doğal yollar ile kurtulmaya çalışırken sağlığınızdan olabilir, geri dönüşü olmayan bir risk alabilirsiniz. Çiyan ilaçlama uygulamalarının yanı sıra pire ilaçlama, akrep ilaçlama, hamam böceği ilaçlama işlemlerinin de yapıldığı firmamız kaliteli malzemeleri ve uzman kadrosu ile 7/24 hizmetinizdedir.

Evdeki Çıyanlarla Mücadele

Evdeki çıyanlarla mücadele gerçekten zordur. Evin hemen hemen her tarafına yayılabilen ve her alanda yaşayan bu canlılar insanları sokabilirler. Dolayısıyla evdeki çıyanlarla tam anlamıyla ve etkin bir şekilde mücadele etmek için mutlaka çıyan ilaçlama yaptırmalısınız.

Oldukça zor olan bu işlemi ancak profesyonel ilaçlama firmalarıyla yapabilirsiniz. Şişli böcek ilaçlama firmamız en uygun ve ekonomik fiyatlarla7/24 hizmet sunmaktadır. Çıyan ilaçlama kokulu ilaçlama tekniği uygulanarak yapılır. Son derece keskin ve ağır bir kokusu olan bir ilaç karışımıyla çıyanların bulunduğu yoğun alanlara ilaçlama işlemi gerçekleştirilir.

Ağır koku sayesinde çıyanlar ve ortamda varsa diğer haşerelerde boğularak imha edilmiş olacaktır. İnsan sağlığına verdiği onulmaz zarar ve yaydığı mikroplar ile gündelik yaşamı durma noktasına getiren çıyanlardan kurtulmak için Şişli Böcek İlaçlama firmamızı günün her saati arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir