sisli-dereboyu-mahallesi-bocek-ilaclama

Böcek ilaçlama, pire ilaçlama, fare ilaçlamanın yanı sıra diğer haşere ve sürüngen çeşitlerine karşı uygulanan ilaçlamalar konusunda yıllardır verdiği hizmetle sektörün öncüsü olmaya devam eden Dereboyu böcek ilaçlama olarak, Şişli’nin tüm semtlerinde olduğu gibi Dereboyu’nda da faaliyetlerine devam etmektedir.

Böcekler ekolojik döngü için çok gerekli canlılar olsa da insan hayatına karşı birçok olumsuzlukları mevcuttur. Bireylerin özel alanlarına sızan böcekler, kendilerine barınmak için uygun ortam seçer. Özellikle mutfak ve banyo gibi ıslak alanlarda, mutfak dolaplarında, halı altlarında, kapı ve pencere köşelerinde yaşamlarını sürdüren bu canlılar fark edilmedikleri takdirde çok kısa sürede yumurtlayabilir.

Dereboyu Şişli böcek ilaçlama olarak hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, mite, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi tüm haşere ve fare türlerine karşı ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Böcek ilaçlama firması seçerken firma ile ilgili dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar vardır. Bunlar;

-İlaçlama yapacak olan firmanın Sağlık Bakanlığı’nca onaylı tüm ruhsat ve belgelere sahip olması

-İlaçlamayı gerçekleştirecek olan ekibin alanında deneyimli uzman kişilerden oluşması

-Kullanılan ilaçların insan ve diğer canlıların sağlığı açısından zararlı olmaması

-İlaçlama uygulaması yapıldığına dair gerekli tüm evrakların sorumlu kişiye teslim edilmesi

– Bir sonraki ilaçlama uygulaması için müşteri hizmetlerinin sorumlu kişiyi arayıp bilgilendirmesi

Dereboyu böcek ilaçlama olarak, Sağlık Bakanlığı’nca onaylı tüm ruhsatlara sahibiz. Yıllardır verdiği hizmette insan sağlığını vizyon edinen bir anlayışla böcek ilaçlama hizmeti veren firmamıza 7/24 ulaşabilir ve müşteri hizmetlerimizden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Böcek ilaçlama çeşitleri;

  • Sprey ilaçlama,
  • Kokulu sprey ilaçlama,
  • Kokusuz sprey ilaçlama,
  • Jel ilaçlama,
  • Fare istasyonları olarak ayrılır.

Dereboyu böcek ilaçlama olarak, verdiğimiz hizmet sonrası şikayetçi olduğunuz alanda herhangi bir haşere çeşidi ile uzun süre karşılaşmanız olanaksızdır. Böcek ilaçlama uygulamasında önemli olan bir diğer nokta ise bu işlemin belirli periyotlar halinde yapılmasıdır.