Deri Böceği İlaçlama

Deri Böceği İlaçlama başta olmak üzere bütün haşereler ile mücadele eden Şişli Böcek İlaçlama firmamız İstanbul’un tüm ilçelerinin yanında Kocaeli ve İzmir illerinde de hizmet vermektedir.

Deri böceği ilaçlama adından da anlaşıldığı gibi deri üzerinde yapılmaktadır. Ancak burada söz konusu olan deri canlı derisi değildir. Bu canlılar hayvan ya da insanların üzerinde bulunmazlar. Çoğunlukla deriden yapılmış eşyalar üzerinde gezinmekte ve oraya yuva yapmaktadırlar.

Deri ve hayvansal ürünlere zarar veren bir böcek çeşidi olmakla birlikte kesinlikle insanlar ve hayvanlar üzerinde yaşamamaktadırlar. Diğer haşereler gibi hızlı bir şekilde çoğalan ve kontrol altına alınmadığında istilaya yol açan deri böceği ile mücadele için böcek ilaçlama şirketleri arasında yıllarında tecrübe ve birikimi ile insan sağlığını her şeyin üstünde tutan Şişli Böcek İlaçlama firmamızı 7/24 arayabilir, uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Deri Böceklerinin Özellikleri

Deri böceklerinin özellikleri incelendiğinde bir kez daha hatırlatmakta fayda var. Bu böcekler canlı olan insan ya da hayvan derisinin üzerinde yaşamazlar. Deriden imal edilmiş ürünler ve eşyalarda yaşamaktadırlar. Ve zarar verirler. Genel özelliklerine bakacak olursak;

  • Deri Böcekleri 2-3 mm boya sahiptirler.
  • Bir yıl içinde 4-5 defa yumurta bırakabilmektedirler.1 hafta içinden yumurtadan çıkan larva şeklindeki yavrular uygun hava koşullarında kısa süre içinde erginleşebilir.
  • Türleri genellikle sarı, kahve, siyah ve beneklidir.
  • Pamuksu bir görünümde olan deri böcekleri en çok deri, yün, kıl, ipek ve hayvansal ürünleri besin olarak kullanmaktadır.
  • Sıcak ortamları yaşam alanı olarak belirlemişlerdir. Soğuk alanları sevmezler.
  • Özellikle deriden imal edilmiş eşyalara oldukça büyük zararlar veren deri böcekleri insanların maddi olarak kayıp vermelerine neden olmaktadır.

Çoğu kişi bu nedenle deri böceği ilaçlaması yaptırmaktadır. Şişli Böcek İlaçlama firmamız size her türlü böcek, haşere ve kemirgen türlerinin yok edilmesi konusunda destek sağlamaktadır. Faaliyet alanını her geçen gün genişleten Şişli Böcek İlaçlama firmamıza İstanbul, İzmir ve Kocaeli illerinin bütün ilçelerinden ulaşabilirsiniz.

Deri Böceği İle Mücadele

Deri böceği ile mücadelede etmek için ilaçlama yapmaktan başka çare yoktur. Fakat bu ilaçlamayı kendi başınıza yapmanız mümkün değildir. % 100 çözüm ancak profesyonel bir ekibi olan ve sağlık bakanlığından izne sahip böcek ilaçları kullanan firmalarla irtibata geçerek sağlanır. Çünkü deri böcekleri çok hızlı çoğalabilirler. Ortalama ömürleri ise 1 yıl civarındadır. Ve hayvansal olan tüm eşya, araç-gereçlere zarar vermektedirler.

En sık görüldüğü yerlerin başında ise depolar, tekstil mağazaları, halı fabrikaları, konfeksiyon atölyeleri ve evler gelmektedir. Tüm haşereler ile mücadele edebilmek için 7/24 hizmet veren Şişli Böcek İlaçlama firmamızı arayarak deri böceği ilaçlama talep edebilirisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir