sisli-duatepe-mahallesi-bocek-ilaclama

Duatepe böcek ilaçlama servisimiz Şişli böcek ilaçlama firmamıza bağlı bir mahalle servisidir. Türkiye’nin en önemli şehri olan İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan Şişli ilçesine bağlı Duatepe böcek ilaçlama şirketi, Şişli Böcek ilaçlama firmaları arasında sizlere en garanti böcek ilaçlama hizmetlerini sunmaktadır. Şişli Duatepe Böcek İlaçlama firması, fare ilaçlama, böcek ve pire ilaçlama hizmetleri vermektedir.

Böcek İlaçlama Şişli Duatepe firması olarak, müşteri memnuniyeti esaslı hizmet vermekten onur duymaktayız. İstanbul Duatepe böcek ilaçlama hizmetlerimiz, siz değerli Duatepe halkı tarafından en çok tercih edilen böcek ilaçlama firması olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Duatepe böcek ilaçlama, sizin ve sevdiklerinizin sağlığını korumak adına olası böcek istilalılarına derhal müdahale etmektedir. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarımız ile böceklerin taşıdığı mikrop ve virüslerden sizleri koruyarak oluşabilecek hastalıklara karşı önlem almaktadır.

Şişli Duatepe böcek ilaçlama servislerinin en çok ilaçlama yaptığı böcek ve fare türleri;

Hamam böceği, bit, sivrisinek, tahtakurusu, akar, tahtakurdu, gümüş böceği, karınca, Alman hamam kurdu, kakalak, pire, karafatma, kene, kırkayak, ağaç kurdu, güve, akrep, yaban arısı, sivrisinek, eşek arısı, yılan, kulağakaçan, salyangoz, sümüklü böcek, karınca, kulağakaçan, tesbih böceği, top böceği, rutubet böceği, salyangoz, tatarcık, mite, çıyan, kertenkele, mayt, deri böceği, uyuz, danaburnu, çekirge, Amerikan hamam böceği.

Müşteri Temsilcilerimizden bizlere günün her saati, haftanın her günü ulaşarak ilaçlama yöntemlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

İlaçlama Yöntemlerimiz;

Jel ilaçlama, Kokusuz ilaçlama, Kokulu ilaçlama, Fare İstasyonlar, Sıvı İlaçlama.

7/24 kesintisiz hizmetimizle sizlere en uygun böcek ilaçlama fiyatlarıyla hizmet sunmaktayız.

Şişli Bölgesi Dışındaki hizmet alanlarımız:

İstanbul Avrupa yakasının ve Anadolu yakasının tüm ilçeleri dahil olmak üzere Türkiye’de de Kocaeli ile İzmir’in tüm ilçelerinde faaliyet göstermekte olan Şişli Böcek İlaçlama firmamızın son derece kaliteli hizmet anlayışı tüm böcek ve haşere sorunlarınıza çare olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir