Ev Böcek ilaçlama Fiyatları

Ev Böcek ilaçlama Fiyatları, böcek ve haşereler yaşam alanlarımızı tehdit eden bizleri psikolojik ve fizyolojik olarak olumsuz etkileyen, hızla çoğalan ve yayılan organizmalardır.

Kentsel dönüşüm, ekolojik sistemin bozukluğu, çevre kirliliği nedeniyle özellikle sıcak havalarda bir takım böcek ve haşerelere rastlamak mümkün.

Sağlığı tehdit eden böcek ve haşereler

Pire, bit, salyangoz, kırkayak, çıyan, gümüş böceği, tespih böceği, hamam böceği, tahta kurusu, tahta kurdu, tatarcık, mite, uyuz böceği, çıyan, akrep, kulağakaçan, yaprak böceği, kalorifer böceği, sivrisinek, kara sinek…vb.

Ev Böcek ilaçlama Fiyatları
Ev Böcek ilaçlama Fiyatları

Bu böcek ve haşereler evlerin en çok nemli ve karanlık yerlerinde yaşarlar. Pencere kenarı, mobilyalar, duvar ve parke yüzeyleri, tezgah ve lavabo, su giderleri, banyo, mutfak, çanta ve valiz içi, gardırop, beyaz eşya arkaları…vb.

Böcek ve haşerelere karşı kişisel yöntemlerinizle müdahale etmeniz zordur bu yüzden mutlaka profesyonel ve güvenilir bir ilaçlama şirketine başvurmanız doğru olacaktır.

Şişli Böcek ilaçlama Şirketi günün 9/24 saati Şişli’nin tüm mahalle, cadde ve sokaklarına ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Kullanılan ilaçlar sıvı, kokulu, kokusuz, jel ve fare istasyonlarıdır. Bu ilaçlar Sağlık Bakanlığınca onaylanmış güvenilir ilaçlardır. Çevreye ve insanlara zararı yoktur tamamen böcek ve haşerelere yönelik olarak üretilmiştir.

Böcek ve haşerelere karşı acil önlem almadığınız takdirde çok ciddi bir takım hastalıklara maruz kalabilirsiniz. Çünkü bu böcek ve haşereler özellikle geceleri siz uyuduğunuzda ortaya çıkarlar ve yaşam alanlarınızda ki tüm eşyalara, gereçlere bardak, tabak, çatal-kaşık, masa üzeri, lavabo ve tezgah üzerinde dolaştıkları içinde virüslü larvalarını bırakırlar. Bu nedenle zaman kaybetmeden mutlaka bir ilaçlama şirketine danışmanız olacaktır.

Yaydıkları bu ciddi hastalıklar böbrek yetmezliği, akciğer kanamaları, dizanteri, sarı humma, dang humması, tifüs, hepatit, astım, fil hastalığı, AIDS, kanser, gıda zehirlenmesi, cilt hastalıkları, alerjik hastalıklar, bağırsak enfeksiyonları, mide hastalıkları, hepatit, veba, verem, sıtma…vb

Kokulu ilaçlar açık alanlara kullanılırken, kokusuz ilaçlar ev, iş yeri, okul, lokanta…gibi kapalı alanlara kullanılır. İlaçlama öncesinde leke kapmaması için mutlaka eşyalarınızın üzerini örtünüz. Ekibimiz öncelikle şikayet edilen böceklerin türünü teşhis eder daha sonra uygun olan ilacı kullanır.

Ev Böcek ilaçlama Fiyatları, böceklerin ve haşerelerin türlerine, yoğunluklarına ve ilaçlanacak alanın metrekaresine göre değişim göstermektedir.