ev-ilaclama

Ev ilaçlama hizmetlerimiz, ilçe ve tüm İstanbul genelindedir. İlçe halkına böceklerin ve farelerin verdiği zararları minimalize etmek adına çalışmaktayız. Zira böcekler ve kemirgenler, insanlara maddi ve manevi zarar vermektedir. Böceklerin neden olduğu sağlık sorunlarını ortadan kaldırmak için böcek ilaçlama hizmeti almak gerekmektedir. Bu hizmeti de profesyonel kurum ve kuruluşlardan almak gerekir.

Fare ilaçlama hizmeti de veren şirketimiz, haşere ve fare türlerinin birçoğu kontrol altına almaktadır. Özel yaşam alanlarımızda ortaya çıkan haşerelerin yok edilmesi için uygulanan ev ilaçlama çalışmalarında eviniz ve eşyalarınız hiçbir zarar görmemektedir.

Tedbirler eşliğinde yapılan ev ilaçlama operasyonumuzdan faydalanmak için yapacağınız tek şey şirketimiz ile irtibata geçmek olacaktır.

Böceklerin Neden Olduğu Sağlık Sorunları

Böceklerin neden olduğu sağlık sorunları etki gücüne göre farklılık göstermektedir. Fakat her biri sağlığınızı ciddi oranda tehdit eden haşereler ile mücadele etmek için zararlarını bir araya toplayabiliriz;

  • Böcekler, sırtlarında bakteri taşımaktadır. Taşıdıkları bakterileri, evlerimize taşımaktadırlar. Sıcak ve pis alanlarda yuva yapmalarından dolayı, bakteri yuvalarında yaşarlar.
  • Fareler de evlerimize bakteri taşımaktadırlar. Taşıdıkları bakterileri, evlerimizde her alana temas etmelerinden dolayı, her yere bırakabilirler. Dolayısıyla, ev ilaçlama hizmeti kapsamlı olarak alınmalıdır.
  • Bazı haşere türleri, insanların eşyalarını yiyerek beslenmektedir. Ahşap mobilyalarını, kıyafetlerini ve diğer ahşap ve yünlü eşyalarını yerler. Maddi zararlara da neden olabilirler.
  • Ayrıca evde böcek bulunması, insanları psikolojik olarak etkilemektedir. Maddi ve manevi zarara neden olan haşerelerden, kısa sürede kurtulmak gerekmektedir.

İstisnasız hiçbir vatandaşın evinde bir haşere ile yaşamak istemeyeceğini bilen firmamız bundan 20 yıl önce başlamış olduğu hizmete hız kesmeden devam ediyor. Bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Olarak Haşere ile Mücadele

Böcekler yumurtalarını, yaşam alanlarımızda her yere dağıtabilirler. Böceklerin üzerinde etki edecek olan ilacın, yumurtalar üzerinde de etki sağlaması gerekmektedir. Yumurtalar üzerinde etki sağlayacak olan ilacın, hem kaliteli hem de Bakanlık onaylı olması gerekmektedir. Zira evlerinizde yapılan yanlış bir uygulama, sağlığınıza zarar verebilmektedir. Şişli ev ilaçlama servisimiz, Sağlık Bakanlığı onaylı böcek ilaçları ile işlem yapar.

Uygulamalarımız, ekonomiktir. Ekonomik hizmet almak için müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile bizlerle iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir