evde-karinca-ile-mucadele

Evde karınca ile mücadele etmeyen bir kişi bulmak neredeyse imkansızdır. Evimizde istem dışı olarak yerlere dökülen ekmek kırıntısı, kıl ve yiyeceklerin üzerinde toplanan karıncalar koloniler halinde dolaşır. Mutfak bölümünde sürekli bir sorun olarak karşımıza çıkan evde karınca ile mücadele etmek için amatör yollara başvurmak sorunun çözümünde asla yeterli değildir. Küçük bir yapıya sahip olan haşerelerin yaptığı işler ebatlarından çok büyüktür.

Yiyecek bulmak için günlerce yorulmadan çalışan karıncalar toplumda ayrı bir değere sahip olsa da bu onların vermiş olduğu zarar gerçeğini değiştirmez. Dolaştıkları yerlerden kendilerine bulaşan mikropları salya ve dışkıları ile yaşam alanımıza getiren evde karınca ile mücadele etmek için tedbir amaçlı bazı yollara başvurabilirsiniz. Bu tedbirleri merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

  • Karıncalar kırıntı ve koku yayılan yerlerde aktif hale geçerler. Bunun için hijyen koşullarını sağlamak öncelikli işimiz olmalı.
  • Mutfak bölümünde sıklıkla karşılaşılan karıncaların çoğalmasını engellemek için yiyeceklerin dökülmemesini sağlamamalı ve temizliğinin düzenli yapılmasına önem vermeliyiz.
  • Evin temizliğini çamaşır suyu ile yaparak mikropların öldürülmesini sağlamalıyız.
  • Evde çöplerin çoğalıp koku yaymasını engellemek için günü birlik atmalıyız.

Bu uygulamalar sorunun kesin çözümü değil, tedbir amaçlı uygulamalardır. Düzenli periyotlarda ev ilaçlama uygulaması ile yok edilebilen haşerelerin tümünden kurtulmak için günün her saati kesintisiz hizmet veren Marmara İlaçlama firmamızı arayabilir, destek alabilirsiniz.

7/24 Kesintisiz, Kaliteli ve Ekonomik Hizmet Anlayışı

7/24 kesintisiz, kaliteli ve ekonomik hizmet anlayışı ile çalışan firmamızda kullanılan karınca ilacı Sağlık Bakanlığından onaylıdır. Kullanılan  malzemeler sağlığınızı tehdit edecek hiçbir unsur barındırmaz. İlaçlama eğitimli personellerimizin titiz çalışması ile yaptığımız uygulamalar %100 sonuç garantilidir. Karınca ilaçlama uygulamasının yanı sıra; pire ilaçlama, ev ilaçlama, fare ilaçlama işlemlerinin de yapıldığı firmamıza her daim ulaşabilirsiniz.

Karınca İlaçlama Fiyatları

Karınca ilaçlama fiyatları hesaplamasında 3 faktör çerçevesinde ücret son halini alır. Toplumdaki “Küçücük böcekten ne olur” anlayışının ciddi tehlikelere ön ayak olduğunu kabul edersek profesyonel ilaçlamanın önemini bir kez daha belirtmiş oluruz. Şirketimizde karınca ilaçlama randevusu talep etmek için firmamızı arayan müşterilerimize şu 3 unsur çerçevesinde ücret belirlemekteyiz. Bunlar;

  • İlaçlama yapacağımız alanın büyüklüğü
  • Karınca ilaçlama sırasında kullanılacak karınca ilacı miktarı
  • Yok edilecek karıncanın yoğunluğu

Karınca ilaçlama fiyatları hakkında net bir bilgi almak ve indirimli fiyatlarımızdan yararlanmak için iletişim numaralarımızdan her zaman bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir