evdeki-boceklerden-kurtulmanin-yollari

Evdeki böceklerden kurtulma yolları farklı geleneksel yöntemler ile denenmeye çalışsa da bu haşerelerin yok edilmesinin tek ve etkili yolu profesyonel ev ilaçlama uygulamasıdır.

İşini iyi yapan profesyonel firmaların desteği olmadan ilkel yollar ile bu haşerelerden kurtulacağını zanneden insanların karşılaştığı tablo tam bir hüsrandır. Yok edilmedikleri için sayısı giderek artan haşerelerin yanında, mücadele sırasında kullandığınız malzemelerin zararı ekonomik bir kayıp olarak karşınıza çıkmaktadır. Bütün bunları yaşamamak adına haşereleri iyi bir şekilde tanımalı ve profesyonel bir firmadan destek almalısınız. Böcekler dünyanın en çok türe sahip olan canlıları olmakla birlikte, her zaman en çok zarara yol açan hayvan türlerindendir. Hem maddi hem de sağlıksal açıdan bizlere olumsuz etkileri olan, pek çok hastalığın oluşmasında aktif rol oynayan haşerelerden kurtulmanın farklı farklı yolları vardır.

Peki, evdeki böceklerden kurtulmanın yolları nelerdir?

  • Öncelikle evinizdeki haşerenin türünün ne olduğuna ve bu haşerenin evinize hangi yollardan geldiğine karar vermelisiniz. Haşerenin türü konusunda böcek ilaçlama şirketlerinden yardım alabilirsiniz.
  • Ayrıntılı bir şekilde ıslak ve kuru temizlik yapabilirsiniz.
  • Kedi, köpek, kuş gibi evcil hayvanların bakımına önem vermelisiniz.
  • Evinize haşerelerin sıklıkla girdiği mekanlardaki böcek faaliyetlerini yok etmelisiniz. Özellikle yeşil alanlar, çatı, bodrum, bahçe gibi…

Böcek ilaçlama şirketleri arasında 20 yılı aşkın süredir faaliyet alanını genişleten Şişli Böcek İlaçlama firmamızı İstanbul ili başta olmak üzere İzmir ve Kocaeli’den de arayabilirsiniz. 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren firmamız bir telefon uzağınızda bekliyor.

Ev İlaçlama Fiyatları

Ev ilaçlama fiyatları vatandaşların gözünde büyük bir meblağ hissi uyandıran ancak sektörde kendi markasını yaratmış firmalar ile çalışıldığında oldukça ekonomik olan bir uygulamadır. Ev ilaçlama uygulamasında uzman ekiplerimizin titiz çalışması ile tek tek yok ettiğimiz haşereler yaşam alanınızı terk eder. Bu bağlamda firmamızda ev ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

  • Yok edeceğimiz haşerenin çeşidi ve sayısı
  • Uygulama sırasında kullanılacak böcek ilacı miktarı
  • İlaçlanacak alanın metrekare cinsinden büyüklüğü belirleyici olur.

Ev ilaçlama fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak aklınıza takılan soruları sormak için Şişli Böcek İlaçlama firmamızı günün her saati arayabilirsiniz.

Evimizdeki Böcekler

Evimizdeki böcekler dolaştıkları yerlerden taşıdıkları mikropları beraberinde getirdiği gibi psikilojik bunalım yaşamamıza neden olur. Nereden çıkacağını tam olarak kestiremediğimiz evdeki böceklerden kurtulmak zannedildiği kadar kolay değildir. Hamam böceği gibi yok edilmesi oldukça zor olan haşereler 8 gün kafası kopsa dahi yaşamını devam ettirebilirler. Daha yüzlerce türü ile kendimizi en rahat hissettiğimizde evlerimizi istila eden evdeki böcekler ile mücadele için firmamızı arayabilirsiniz. Evimize en sık giren böcekler şöyledir: Karafatma, karınca, kırkayak, hamam böceği, kalorifer böceği, salyangoz, kertenkele, tatarcık, çatı faresi, lağım faresi, fındık faresi, kelebek, güve, mayt, kulağakaçan haşeresi, halı böceği, mite, gümüşçün, tespih böceği, kurtçuk gibi…

Şişli’de özellikle kapalı alanlarda halkımızı rahatsız eden en zararlı haşereden en minik haşereye kadar siz değerli halkımızı koruyan Şişli Böcek İlaçlama firmamız, her zaman arayabileceğiniz, ilaçlama ve böcekler hakkında bilgi alabileceğiniz bir servis olarak sizlerin daima yanındadır. Çağrı merkezlerimiz üzerinden ya da ilaçlama talep formlarımız aracılığıyla bizlere günün her anında, haftanın 7 gününde ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir