eyup-bocek-ilaclama

Eyüp, İstanbul’un en kalabalık merkezlerinden biri olmakla birlikte eski binaların da fazlasıyla bulunduğu ilçelerimizden biridir. Sıklıkla böcek ilaçlama talebi aldığımız ilçede yeşillik alanların diğer ilçelere göre fazla olması, haşereler için de oldukça elverişli bir ortam yaratmaktadır.

Eyüp böcek ilaçlama firması olarak kullandığımız ilaçlar, sizlerin sağlığına asla zarar vermeyen özel bitkisel ve kimyasal içeriklerden oluşmaktadır. İlaçlama uygulamalarını gerçekleştiren ekibimiz ise oldukça deneyimlidir.

İlaçlama yaptığımız haşereler:

En çok pire, kene, hamam böceklerinin tüm çeşitleri, kalorifer böceği, fare türleri, sinek türleri, gümüş böceği, salyangoz, güve, akar, mayt gibi…

Ayrıca diğer haşereler ise, uyuz böceği, top böceği, halı böceği, tespih böceği, kakalak, kulağakaçan, danaburnu, karınca, çıyan, akrep, örümcek, yılan, karafatma, çekirge, kertenkele, kırkayak gibi…

İlaçlama yöntemlerimiz:

İlaçlama yöntemlerimiz alanında en modern tekniklerden oluşmaktadır. Özellikle jel ilaçlama, kokusuz ilaçlama, kokulu ilaçlama ve sıvı ilaçlama yöntemi haşerelere karşı sıklıkla uygulanır. Ayrıca fare istasyonları oluşturma yöntemi de fareler için kullanılan en kesin sonuçlardan biridir.

İlaçlama yaptığımız mekanlar:

Firmamız özellikle ev, iş yerleri, bahçe, tarım alanları, okul, hastane, öğrenci yurtları, fabrika, alışveriş merkezi, toplu taşıma araçları gibi her mekanı en kusursuz şekilde ilaçlamaktadır.

Eyüp Böcek İlaçlama firmamıza aklınıza takılan her soru için danışabilir, ilaçlama hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi alabilir, sizin için en uygun fiyatları öğrenebilirsiniz. Çağrı merkezimiz sizler için haftanın her günü açıktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir