fare-ilaclama-fiyatlari

Fare ilaçlama fiyatları ile ilgili firmamızı aradınız ve net bir rakam öğrenmek istediniz. Personellerimiz ile yaptığınız telefon görüşmesinde sizlere yöneltilecek sorulara verdiğiniz yanıtlar maliyetin belirlenmesini sağlayacaktır. Şundan emin olmanızı isteriz ki ilaçlama fiyatlarımız sektörün çok altında rakamlardan oluşur. Çünkü firmamız vatandaşların ekonomisine dost bir anlayış ile hizmet vermektedir. Bazı faktörlere göre değişkenlik gösteren fare ilaçlama fiyatları ile ilgili size yönelteceğimiz 2 sorunun yanıtı oldukça önemlidir. Bu sorular;

  1. Mücadele edeceğiniz haşerenin türü nedir ve ne yoğunluktadır?
  2. Fare ilaçlama yapacağımız alanın metrekare cinsinden büyüklüğü ne kadardır?

Verilen yanıtların ardından kullanılması gereken fare ilacı miktarını hesap eden personelimiz oldukça cüzi rakamlardan oluşan ilaçlama fiyatları sizlere bildirir. Profesyonel yöntemler ile uyguladığımız ilaçlama hizmetinden faydalanmak için Marmara İlaçlama firmamızı 7 gün 24 saat arayabilir, uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

fare-ilaclama-fiyatlari-1

Fare İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Fare ilaçlaması nasıl yapılır? Sorusunu yanıtlarken artık geride bıraktığımız fare kapanı gibi ilkel bir yöntemden bahsetmeyeceğiz. Evin belirli yerlerine ucuna yerleştirdiğiniz peynir ile tuzak kurduğunuz fare kapanında çıkan “tak” sesi ile ortaya çıkan o korkunç görüntüyü firmamı ortadan kaldırdı. Fare İstasyonları gibi kansız ve modern bir ilaçlama yöntemi ile yaşam alanınızı haşerelerden arındıran firmamızda ilaçlama fare ilaçlama yapılırken;

  • Uygulama sırasında olumsuz bir durumla karşılaşmamak adına bütün tedbirler alınır.
  • Fare istasyonları ilaçlama alanında eşit mesafelerde olacak şekilde yerleştirilir.
  • Fareler kıvrak zekaya sahip olduğu için istasyona zehirli yem ile beraber sahici yem yerleştirilir.
  • Zehri yiyen fare istasyonun yanında bulunan su ile temas ettiği an can verir.
  • Suya ulaşmadığı durumda birkaç saat içinde zehirden ölen fare istasyona koyularak ortadan kaldırılır.
  • Kansız ve modern ilaçlama yöntemimiz sonuç verdikten sonra ortam ilaçtan arındırılmak üzere iyi ir şekilde havalandırılır.
  • Farenin yaşam alanınızda bıraktığı mikroplardan arınmak için derinlemesine bir temizlik yapılır ve rutin yaşama geri dönülür.

Fare ilaçlama uygulaması başta olmak üzere bütün haşerelere %100 sonuç üreten firmamız günün her saati bir telefon uzağınızda sizlere hizmet etmek için bekliyor.

Fare İlaçlama Şirketleri

Fare ilaçlama şirketleri kafalarının geçtiği her yerden vücutlarını kolayca geçirebilen ve kemirici özelliğe sahip olan haşerelerden kurtulmak için profesyonel yöntemleri kullanan yerlerdir. Amatör ve sıradanlıktan çok uzak, son teknolojiye uygun ilaçlama yöntemlerini kullanan fare ilaçlama şirketleri ile çalışmanız durumunda fareler sorun olmaktan çıkacaktır. İlaçlama sektöründe sahip olduğu referanslar ile ilk akla gelen isimlerden olmayı başarmış Marmara İlaçlama firmamız günün her saati hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir