fare-ilaclama

Fare ilaçlaması en etkili yöntem fare istasyonlarıdır. Fare ilaçlama; haşereler grubunda kemirgen olarak adlandırdığımız zararlı canlı türleri için uygulanan tüm yöntemlere denir.

Kemirgen türleri ile baş etmek insan gücünü zorlayan, yoran süreçlerdir. Geçmişten günümüze kadar fareler insanların yaşam alanlarında her daim var olmuşlardır. Yaşadıkları alanlar ve boyutları da kemirgen türlerinin çeşitliliğini ve yeni isimler almalarına neden olmuştur.

Çatıda yaşayan kemirgenler için çatı faresi, boyutundan dolayı adına fındık faresi, bahçe ve tarlalarda istilalara neden olduğu için tarla faresi ve lağım çukurlarında yaşamını sürdürdüğü için de lağım faresi adını almışlardır. Kemirgen isimi, farelerin kemirerek beslenme taktiği yüzünden bu adla taçlandırılmıştır.

Çoğu zaman çizgi filmlerde pasta yutan fareler, aslında hiçbir gıdayı yutmazlar, doğrudan dişleri ile kemirirler. Kemirgenler dışarıda gezindikleri için her türlü hastalığı ve pisliği yaşam alanlarımıza bulaştırabilmektedirler. Bu yüzden haşere olarak adlandırılmışlardır. Oldukça hızlı ve kıvrak bir vücut yapısına sahip olan fare ile mücadele için 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Şişli Böcek İlaçlama firmamızı arayabilirsiniz. İstanbul, İzmir ve Kocaeli illerinde hizmet alanını genişleten firmamız ile iletişime geçerek profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz.

Fare İlaçlama Fiyatları

Fare ilaçlama fiyatları bu haşere ile karşılaşan ve kurtulmak için çözüm yolları arayan kişilerin öncelikli olarak merak ettiği konudur. Fareler içerisinde türlere ayrılan ve kemirici özelliğe sahip olan canlılardır. Kıvrak zekaları ve hızlı hareket etmeleri ile yakalanmaları oldukça güç olan fare ile mücadele için firmamız ile iletişime geçebilir, profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz. Fare ilaçlama şirketleri arasında yılların tecrübesi ile hizmet veren Şişli Böcek İlaçlama firmamızda fare ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

  • İlaçlama yapılacak farenin türü ve sayısı
  • Uygulama yapılacak alanın metrekare cinsinden büyüklüğü
  • İşlem sırasında kullanılacak fare ilacı miktarı etkili olur.

Fare ilaçlama fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak ve fare ilaçlama uygulaması yaptırmak için İstanbul başta olmak üzere İzmir ve Kocaeli illerinden iletişime geçebilir, Çağrı Merkezimizden bilgi alabilirsiniz.

Fare Türleri İçinde En Tehlikeli Olanı Hangisidir?

Fare türleri içinde en tehlikeli olanı hangisidir diye merak edenler için bu kemirgen türü hakkında bilgiler verebiliriz. Kemirgenler içinde en tehlikeli olan fare türü ise lağım faresidir.

  • Bu kemirgen türünü diğer türlerinden ayıran en büyük etken bu türün morfin verme uyuşturma özelliğinin olmasıdır.
  • Genellikle pis su akarı giderlerinde rögarlarda, çöplüklerde yaşayan bu tür hayvan ve insanların organlarına zarar vermesi ile ön plana çıkmaktadır.
  • Lağım faresi bir insan kulağını, ya da dudaklarını uygudayken hiçbir acı hissi vermeden kolayca kemirebilir.
  • Bu yüzden bu kemirgen türlerine karşı mutlaka fare ilaçlama uygulamaları yapılmalıdır.
  • Evlerde genellikle dolap, ve mutfak tezgahları, ardiye ve bodrum alanlarında, bunun yanında çatılarda ikamet eden bu türlere karşı ilaçlama şarttır.

Fare ilaçlama uygulamasının yanı sıra; ev ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, akrep ilaçlama işleminin de yapıldığı Şişli Böcek İlaçlama firmamızı her daim arayabilirsiniz.

Fare ilaçlaması İçin En Etkili Yöntem Hangisidir?

Fare ilaçlaması için en etkili yöntemlerden biri de Fare istasyonudur. Fare kapanı, fare yapışkanı, fare kovucu, gibi mücadele yöntemleri arasında en kalıcı çözüm fare istasyonlarının dış mekanlarda kurulumunun gerçekleştirilmesidir. Zira fare zehri ya da başka bir deyişle fare ilacı satın alınarak yapılan uygulamalar yetersiz kalmaktadır.

Fare İlaçlama Fiyatları Pahalı mıdır?

Fare ilaçlama fiyatları sağlığımız ve sevdiklerimiz düşünüldüğünde fare ile mücadele pahalı bir işle değildir. Evinizi, eşyanızı ve sevdiklerinize çeşitli hastalıklar bulaştıran bu zararlı türlere karşı ilaçlama maddi hasardan daha ucuza gelmektedir. Bu yüzden vakit kaybetmeden bu kemirgen türlerinden kurtulmak için profesyonel haşere ilaçlama şirketleri ile irtibat kurarak bu zararlı türden kolayca kurtulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir