fare-ilaclama-nasil-yapilir

Fare ilaçlama nasıl yapılır? Elbette eskide kalmış fare kapanları ya da satın aldığınız fare zehirleri ile değil. Ekonomik olduğunu düşünerek eski yöntemlere başvurmak sağlığınızda ciddi hasarlara neden olabilir. Kemirici özelliğe sahip olan fare ile mücadele etmenin yarattığı psikolojik bunalım başlı başına bir sorundur. Geceleri yattığınızda tıkırtılar ile yerinizden irkilip fareyi yakınınızda hissettiğinizde yaşadığınız korku dolu anların tarifi maalesef yok. Artık terlikler ile fare kovalamaktan vazgeçin ve bu işi uzmanlarına bırakın. Son teknolojiye uygun olarak böcek ilaçlama yöntemlerimize fare istasyonlarını da dahil ettik. Kansız ve kısa sürede sonuç veren fare istasyonu yöntemi ile yaptığımız ilaçlamanın aşamalarını sıralarsak;

  • Uygulama yapılan alandan fazlalık olan eşyalar kaldırılır. Açıkta yiyecek, içecek ve eşya kesinlikle bulundurulmaz.
  • Fare istasyonları uygulama alanına eşit mesafelerde olacak şekilde dizilir.
  • Kıvrak zekaya sahip olan farelerin zehri fark etmemesi için istasyonlara sahici yem de yerleştirilir.
  • Karışık halde duran yemi yemeye başlayan fare zehri alır ve su ile temas ettiği an ölür.
  • Suya ulaşamaması durumunda birkaç saat içinde ölen fare istasyona koyularak alandan çıkarılır.
  • Farenin evinizde dolaşırken etrafa bıraktığı dışkı ve salyaları temizledikten sonra eski yaşantınıza geri dönebilirsiniz.

Aşamalarını sırası ile anlattığımız fare istasyonları ile kansız ve korkunç görüntülerin yaşanmadığı fare ilaçlama uygulamasından yararlanmak için 7/24 kesintisiz hizmet sunan Marmara İlaçlama firmamızı arayabilir, uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

fare-ilaclama-nasil-yapilir-1

Fare İle Mücadele

Fare ile mücadelenin tarihi insanlığın var olduğu günlere dayanır. Yaşadıkları yerler bataklık, kanalizasyon ve pis yerler olduğu için tam bir mikrop taşıyıcısıdırlar. Farelerin evinizde var olduğunu eşyalarınızın ve yiyeceklerin kemirildiğinden anlayabilirsiniz. Yine dolaştıkları yerlere bıraktıkları dışkıları ile varlığını hissettiğimiz fare ile mücadele için amatör yollara başvurmadan profesyonel fare ilaçlama şirketleri ile anlaşmalısınız. Böcek İlaçlama sektöründe 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren firmamız günün her saati ulaşabileceğiniz telefon numaraları ile her daim hizmetinizdedir.

Fare İlaçlama Şirketleri

Fare ilaçlama şirketleri denilince aklınıza sadece fare ilaçlama uygulaması yapan yerler gelmemeli. Çünkü bir ilaçlama firması bütün haşereler ile mücadele etmeli ve sorunlara kalıcı çözümler üretmelidir. Profesyonel bir ekipten oluşan ilaçlama firmaları ile çalışarak farelerden kısa sürede kurtulabilir, eski haşeresiz yaşamınıza geri dönebilirsiniz. Marmara İlaçlama firmamız haşereler ile mücadelede uyguladığı kampanyalar ile bir telefon uzağınızdadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir