Şişli Böcek İlaçlama Çözüm Bu DeğilFare ilaçlama Türkiye’de ve Dünya’da yakın zaman kadar son derece ilkel ve kanlı yöntemlerle yapılmaktaydı. Ancak zaman içinde teknolojinin gelişmesi ve bunun böcek ilaçlama sektörüne de sirayet etmesi  fare ilaçlamada bir buluş niteliğinde sonuçlar doğurmuştur. Modern zamanda artık fareler kapanlarla değil fare istasyonları ile yok edilmektedir. Fare barındırdığı virüs ve mikroplar nedeniyle birçok hastalığın oluşmasına neden olan bir canlıdır. Farelerden gelebilecek zararlardan korunmanın en etkili yolu fare ilaçlama uygulamalarıdır. Fare ancak profesyonel ilaçlama yöntemleri ile etkisiz hale dönüşmektedir.

Fare ilaçlama, güvenli yöntem ve ilaçlarla uygulanmalıdır. Dolayısıyla bilinçsizce yapılan uygulamalardan daima kaçınılmalıdır.

Fare İlaçlama Firmaları

Fare ilaçlama firmaları fare görülen alanların en büyük koruyucusudur. Profesyonel fare ilaçlama şirketleri, tüm fare türlerinden güvenli yöntemler dahilinde kurtulmanızı sağlamaktadır. Fare çeşitli türlere sahip bir canlıdır. Fare ilaçlaması ise ortamda var olan fare türüne göre uygulanmalıdır.

Fare çok zeki bir canlı olup kendisi için hazırlanan tuzakları çözebilmektedir. Oldukça hızlı hareket eden fareleri bireysel uygulamalarla yakalamak veya ilaçlamak son derece tehlikelidir. Özellikle fare ezilerek öldürülmemelidir. Çünkü fare ezildiği takdirde bünyesinde barındırdığı tüm mikroorganizmaları etrafa yaymaktadır.Şişli’de fare ilaçlama hizmeti için en doğru adrestesiniz.

Fare Türleri

Fareler çok sayıda türe sahip olan kemirgenler arasında yer alırlar. Bulundukları alana ve beslenme şekillerine göre isimlendirilen fareler insanların yaşam alanlarına oldukça ilgi duyarlar.

İnsanların Yaşam Alanlarında En Fazla Görülen Fare Türleri;

  • Tarla faresi
  • Çatı faresi
  • Fındık faresi
  • Ev faresi
  • Lağım faresi
  • Orman faresi
  • Pamuk faresi
  • Yeleli fare

Farenin Zararları

Fare her türlü pislik ve atıkla beslenebilen bir canlıdır. Farenin zararları bu nedenle oldukça artmaktadır. Fareler lağım, çöplük, atık su boruları, kanalizasyon gibi alanlarda yuvalanarak üzerlerinde sayısız mikrop barındırırlar. Farelerin insanları ısırması veya salgıları yoluyla insanlara envai çeşit hastalık bulaşmaktadır.

Farelerden Bulaşan Başlıca Hastalıklar;

  • Humma, veba, sıtma, verem, cilt hastalıkları, Nil virüsü, dizanteri, tifüs, Grip, parazit hastalıkları

Fare ile Mücadele

Farelerden kurtulmak için mutlaka profesyonel fare ilaçlama hizmeti talep etmelisiniz. Fare ile mücadele de Sağlık Bakanlığının onayıyla hizmet sağlayan firmamız 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Fare ilaçları ve uygulamalarımız çevre sağlığını ve insan sağlığını ön planda tutarak gerçekleşmektedir.

Fare ile ile mücadele konusunda uzman kadrosuyla her daim yanınızda olan Şişli Böcek İlaçlama firmamız gelişen hizmet anlayışıyla bütün İstanbul genelindeki ilçelere fare ilaçlama hizmeti vermektedir. Buna istinaden kendini daha da ilerleten firmamız yalnızca İstanbul değil İzmir ve Kocaeli şehirlerinde başta fare ilaçlama olmak üzere bilumum haşere ve böceğin ilaçlanması konusunda hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir