Fare İlaçlamanın Püf Noktaları

Fare ilaçlamanın püf noktaları olarak sıralayacağımız işlemleri kesinlikle uzman bir ekip yapmalıdır. Fareler kıvrak zekaları ve hızlı hareket etme özellikleri ile yakalanması en zor haşerelerdir. Başlarının geçtiği her yerden vücutlarını kolayca geçiren fare ile mücadele için fare ilaçlama şirketleri ile irtibata geçmeniz şarttır.

Fare ilaçlama uygulamasının yanında; pire ilaçlama, hamam böceği ilaçlama ve ev ilaçlama uygulamalarının da yapıldığı firmamız bir telefon uzağınızda sizlere hizmet etmek için bekliyor.

Fareler ev, ofis, fabrika, atölye, depo vb. alanlarda sıkça ortaya çıkmaktadırlar. Size farelerin ne kadar zararlı canlılar olduğunu anlatmayacağız çünkü bu zaten yüzyıllardır bilinen bir gerçek. Onun yerine fareleri hayatınızdan tamamen çıkarabilmenin yollarından bahsedeceğiz.

Nerede pislik, nerede kirli bir ortam varsa oralarda yaşayan fareler, yiyecek aramak için bu alanlardan uzaklaşarak insanların yaşam alanlarına gelmektedirler. Ne yazık ki geldikleri ortamdaki mikrop, bakteri, virüs aklınıza ne geliyorsa hepsini bizim yaşam alanlarımıza taşımaktadırlar. Peki, bu farelerden kurtulmanın bir yolu yok mu? Bu denli zararlı canlılarla birlikte yaşamak zorunda mıyız?

Elbette onlarla yaşamak zorunda değiliz. Ve onlardan kurtulmanın tek bir çözümü var. İşte cevabı: Unutmayın ki fareleri ilaçlayarak yok edemezsiniz. Fareleri ancak öldürerek yok edebilirisiniz!

Farelerden kapan ya da tahta gibi ilkel yollar ile kurtulmak yerine sektörde yılların tecrübe ve birikimi ile hizmet veren Şişli Böcek İlaçlama firmamıza 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Fare İlaçlama Fiyatları

Fare ilaçlama fiyatları firmamızda hesaplanırken bazı unsurlar fiyatın belirlenmesinde etkili olur. Görüntü olarak irkilmemize neden olan ve yiyeceklerimize saldıran fareler tam bir mikrop yuvasıdır. Yaşadıkları yerler lağım ve kanalizasyon olan fareler dolaştıkları bu yerlerden taşıdıkları tüm mikropları yaşam alanımıza getirir. Fare ile mücadele eden firmamızda uygulanan fare istasyonları son teknolojiye uygun olarak geliştirilmiş ve kesin çözüm vermektedir. Şişli Böcek İlaçlama firmamızda fare ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

  • İlaçlama yapılacak alanın metrekare cinsinden büyüklüğü
  • Yok edilecek farenin türü ve sayısı
  • İlaçlama sırasında kullanılacak fare ilacı miktarı etkili olur.

İstanbul’un bütün ilçelerinde hizmet veren firmamız faaliyet alanını genişleterek Kocaeli ve İzmir ilinde de haşereler ile mücadelesine devam ediyor. Fare ilaçlama uygulaması yaptırmak üzere randevu almak için Çağrı Merkezimi arayabilirsiniz.

Fare İlaçlama Nasıl Yapılır?

Geçmişte yaptığınız fare ilaçlamalarını unutun. Ucuna peynir koyarak sakladığınız, “Takk” sesiyle irkildiğiniz ve gittiğiniz anda gördüğünüz o korkunç manzaralar artık tamamen geride kaldı. Yapışkan ve çeşitli zehirlerle farelerden kurtulmayı denediğiniz o anlar artık yok. Terlik ve sopa elinizde fare kovaladığınız günleri de tamamen unutun! Fare ilaçlama firmaları geçmişte bu bahsettiğimiz kanlı yok etme metotlarını kullanmak zorundaydılar. Şimdi ise teknoloji ve ilaç sanayinin gelişmesiyle beraber fare ilaçlama uygulamalarında da değişikliklere gidildi. Fare istasyonları tekniği ile kalıcı çözüm ürettiğimiz firmamız İstanbul ili ve tüm ilçelerinde faaliyet göstermektedir. İzmir ve Kocaeli illerine de hizmet veren firmamız bir telefon uzağınızda sizlere yardımcı etmeyi bekliyor.

Fare İstasyonu Fare İlaçlamada Kesin Çözüm

Fareleri yok edebilmek için geliştirilen fare istasyonları sayesinde kansız bir şekilde farelerden kurtulmanız mümkün. Nasıl? İşte cevabı:

  • Fare tehdidiyle karşılaştığınız an firmamızı arayın.
  • Firmamız tarafından gelen ekip gerekli araştırmayı yaptıktan sonra fare ilaçlama işlemine geçer.
  • Evinizin, ofisinizin ya da fabrikanızın bulunduğu alanın çevresine (dış mekân) belirli aralıklarla içlerinde zehirli yem olan fare istasyonları yerleştirilir.
  • Fareler yemin kokusunu alarak beslenmek için fare istasyonunun içine girerler.
  • Beslenen fareler zehirli yemin etkisiyle su ihtiyacı duyarlar. Ve su bulabilecekleri bir alana giderler.
  • Suyu içtikleri andan itibaren birkaç dakika içinde ölürler.

Bu şekilde bulunduğunuz ortamın tamamen dışında imha edilen farelerden kurtulmuş olursunuz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir