fare-ile-mucadele

Fare ile mücadele bataklık ve kanalizasyonlarda yaşayan bu haşereye yönelik uygulanan profesyonel yöntemlerin tümüdür. Fare ile mücadele etmek için bu haşereyi yakından tanımak gerekir. Varlığını kemirilmiş eşya ve alanın belirli yerlerinde bulunan dışkılardan anladığınız farelerin genel özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Fareler kemirici özelliğe sahip olan haşerelerdir.
 • Yaşadıkları yerler genellikle bataklık, kanalizasyon ve pis yerlerdir.
 • Dolaştıkları yerlerden taşıdıkları mikropları yaşam alanıza getirerek salgın hastalıklara neden olurlar.
 • Kıvrak vücut yapıları ile başlarının geçebildiği her delikten vücutları rahat bir şekilde geçebilir.
 • Çok hızlı bir şekilde hareket ederler ve kıvrak zekaya sahiptirler. Bu nedenle fare ile mücadele etmek oldukça zordur.

Görüntüleri ile insanlarda korkunun oluşmasına neden olan farelerden kurtulmak için eskide kalmış terlik ve fare kapanlarını bir kenara bırakın modern fare ilaçlama tekniklerinin kullanıldığı Marmara İlaçlama firmamıza günün her saati ulaşarak kesintisiz hizmet alabilirsiniz.

fare-ile-mucadele-1

Fare İstasyonu Tekniği Nedir?

Fare istasyonu tekniği nedir? Farelerden kurtulmak isteyen vatandaşlarımızın internette en çok yanıt aradığı sorulardan biridir. Hafızalarımızda kötü görüntüler ile kalmış fare kapanlarında tuzak kurduğunuz farelerin kapana basması ile çıkan “tak” sesinden sonra ortaya çıkan görüntü dehşet içerir. Kanlı ve ürküten bu yöntemin aksine fare istasyonları temizdir ve kısa sürede etki gösterir. Fare istasyonu tekniğinin nasıl kullanıldığını aşamaları ile anlatmak gerekirse;

 • Alan ilaçlamaya hazır hale getirildikten sonra fare istasyonları kullanılmaya başlanır.
 • Alanın büyüklüğüne göre belirli aralıklar ile dizilen fare istasyonlarına gerçek ve sahici yemler yerleştirilir.
 • Fare istasyonunun yanına farenin zehirden çabuk etkilenmesini sağlamak için bir kabın içinde su koyulur.
 • Zehri yiyen fare su ile temas ettiği an ölür.
 • Suya temas etmemesi durumunda birkaç saat içinde ölen fare istasyona koyularak kaldırılır.
 • Etrafa dışkılarını bırakan farenin bütün kalıntılarını temizledikten sonra faresiz eski yaşantınıza geri dönebilirsiniz.

Fare ilaçlama ve diğer tüm haşerelerden kurtulmak için 7/24 kesintisiz hizmet veren firmamızı arayabilir, uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Fare İlaçlama Şirketleri

Fare ilaçlama şirketleri arasında kaliteli, hızlı ve %100 sonuç garantili hizmet veren firmamızda görev alan bütün personellerimiz ilaçlama konusunda eğitimlidir. İşini özveri ile yapan bir ekip sayesinde kısa sürede haşerelerden kurtulmak istiyorsanız firmamızı günün her daim arayabilirsiniz. Şirketimizde kullanılan bütün böcek ilaçları Sağlık Bakanlığından onaylı olup sağlığınızı tehdit edecek hiçbir unsur barındırmaz. Bu bağlamda ilaçlama sektörünün lider ismi olmuş firmamızla iletişim kurabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir