fare-yakalama-teknikleri

Fare yakalama nelerdir sorusuna yanıt vermeden önce farelerin özellikleri ve zararlarından bahsetmek istiyoruz. Dünyada hemen her insanın en az bir kez bile sokaklarda, evde ya da bahçelerde görebildiği, çok fazla türe ve familyaya sahip, insan sağlığına oldukça zarar verebilen bir haşere türü olan fareler, kemirgen olmalarına rağmen ilaçlama işlemleri ile mücadele edilebildiğinden dolayı haşere olarak adlandırılmışlardır.

Hayatınızın bütün alanlarında karşınıza çıkabilecek fare ile mücadele neredeyse imkansızdır. Hızlı hareket eden ve kıvrak zekaya sahip olan farelerden kurtulmak için eski usul fare kapanı yöntemi firmamızda artık tarih oldu.

Fare istasyonları tekniği ile soruna profesyonel çözümler üreten Şişli Böcek İlaçlama firmamız yılların vermiş olduğu uzmanlık ve kalite ile İstanbul başta olmak üzere Kocaeli ve İzmir illerinde faaliyet göstermektedir. Fare ve diğer tüm haşerelere kesin ve kalıcı çözüm üreten firmamız bir telefon uzağınızda sizlere hizmet etmek için bekliyor.

Evimde Fare Olduğunu Nasıl Anlarım?

Evimde fare olduğunu nasıl anlarım ve onlardan nasıl kurtulurum diye sorular aklınızdan geçiyorsa telaş yapmayın, doğru adrestesiniz! Fareler varlıklarını çeşitli yollar ile bizlere gösterir. Bu belirtileri başlıklar altında sıralamak gerekirse;

  • Eğer evinizde fare pisliğine benzer şeyler varsa,
  • Dolapların içinde dökülmüş ve kırılmış eşyalar varsa,
  • Evinizin içinde belli aralıklarla kötü kokular yayılıyorsa,
  • Sessizken duyabileceğiniz tıkırtılar varsa,
  • Evinizde daha önce görmediğiniz renkte ve yoğunlukta tüyler varsa,

Çöpleriniz, içinde yemek olan poşetleriniz karıştırıldıysa evinizde fare veya birkaç fare türü olabilmektedir ve onlardan bir an önce kurtulmak gereklidir. Peki fare yakalama teknikleri nelerdir ?

Fare İle Mücadele Yolları

Fare ile mücadele yolları denilince eski geleneksel yollar akıllara geliyor. Çoğu kişi fare ile mücadele ederken çok farklı yollara başvurmaktadır. Bunlardan en önemlileri herkesin bildiği fare kapanları, yapışkan, tuzaklar, fareyi süpürgeye çekme gibi yöntemlerdir. Fakat bu yöntemlerin artık hiçbir sonuç vermediği, hatta farenin evimizde daha çok yerleştiği görülmüştür.

Farelerle en iyi mücadele yöntemini iyi bir ilaçlama firması, modern ve yeni ilaçlama yöntemleri ile yapmalıdır. Sizlere teknolojinin oldukça modern ilaçlama uygulamalarından biri olan fare istasyonları yöntemi ile, her fare türünde en garantili sonuçları sunan böcek ilaçlama Şişli firmamız, tüm haşereler üzerinde de bakanlık onaylı ilaçlarla hizmet vermektedir. Fare ilaçlama işlemlerinde dilediğiniz kadar fare istasyonu kullanabilirsiniz.

Firmamıza ulaşmak için 7/24 hizmet veren iletişim numaralarımızı arayabilir ya da talep formlarımızı doldurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir