gaziosmanpasa-bocek-ilaclama

Yıllardır kendi sektöründe daima diğer firmalara örnek olan ilaçlama servisimiz kullandığı kaliteli ilaçlar ve sağlığınıza asla zarar vermeyen uygulamalarıyla hizmet vermektedir. Böcek ilaçlamasının önemi son dönemlerde fazlasıyla anlaşılmış olmakla kalmamış, birçok ev ve iş yerleri de periyodik ilaçlama hizmetlerinden yararlanmaya başlamıştır.

Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama firması olarak Sağlık Bakanlığından onaylı ve ziraat mühendislerimiz tarafından sık sık kontrol edilerek hazırlanan ilaçlarımızla tüm haşereleri yok etmekteyiz. Üstelik onlara karşı da uzun süre koruma sağlamaktayız.

İlaçlama Yaptığımız Haşereler:
Firmamız evinizde, bahçenizde görebileceğiniz ve türü, sayısı ne olursa olsun her türlü haşereyi yok etmektedir. İlaçladığımız başlıca haşere türleri fare, kene, pire, karınca, sinek, hamam böcekleri, kalorifer böcekleri, karafatma, tahtakurusu, gümüş böceği, mayt, akar, mite, güve, salyangoz, tatarcık, halı böceği, uyuz böceği, tespih böceği, kakalak, akrep, çıyan, yılan, örümcek, danaburnu, kulağakaçan gibi…

İlaçlama Yöntemlerimiz: Haşerelerin türüne ve mekanın özelliklerine bağlı olarak değişebilmektedir.
• Kokusuz İlaçlama
• Kokulu İlaçlama
• Jel İlaçlama
• Sıvı İlaçlama
• Fare İstasyonları

İlaçlanan Mekanlar
Firmamız açık ve kapalı tüm mekanları, araçları ilaçlayabilecek yöntem, teknik ve ilaca sahiptir.
Bizimle çağrı merkezlerimiz ve müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla iletişim kurabilir, dilerseniz de ilaçlama talep formumuzu doldurup size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ev İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir