gaziosmanpasa-bocek-ilaclama

Yıllardır kendi sektöründe daima diğer firmalara örnek olan ilaçlama servisimiz kullandığı kaliteli ilaçlar ve sağlığınıza asla zarar vermeyen uygulamalarıyla hizmet vermektedir. Böcek ilaçlamasının önemi son dönemlerde fazlasıyla anlaşılmış olmakla kalmamış, birçok ev ve iş yerleri de periyodik ilaçlama hizmetlerinden yararlanmaya başlamıştır.

Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama firması olarak Sağlık Bakanlığından onaylı ve ziraat mühendislerimiz tarafından sık sık kontrol edilerek hazırlanan ilaçlarımızla tüm haşereleri yok etmekteyiz. Üstelik onlara karşı da uzun süre koruma sağlamaktayız.

Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama, farklı ilaçlar ve önemli teknikler ile en iyi fare ilaçlama hizmetlerini sunmaktadır. Buna paralel olarak Gaziosmanpaşa fare ilaçlama ekiplerinin özel olarak geliştirdikleri ve mekana ya da fare türüne göre değişkenlik de gösterebilen çeşitli metotların ortaya çıktığı uygulamalar da dikkat çeker. Hem ekonomik, hem çok etkili, hem de uzun vadeli sonuçlara sahip ilaçlamalar ile dileyen herkes bu ekiplerden faydalanabilir. Eğer siz de evinizi veya iş yerinizi farelerden kurtarmak istiyorsanız başarılı ve deneyimli çalışma kadromuzla hemen iletişime geçerek hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

İlaçlama Yaptığımız Haşereler:
Firmamız evinizde, bahçenizde görebileceğiniz ve türü, sayısı ne olursa olsun her türlü haşereyi yok etmektedir. İlaçladığımız başlıca haşere türleri fare, kene, pire, karınca, sinek, hamam böcekleri, kalorifer böcekleri, karafatma, tahtakurusu, gümüş böceği, mayt, akar, mite, güve, salyangoz, tatarcık, halı böceği, uyuz böceği, tespih böceği, kakalak, akrep, çıyan, yılan, örümcek, danaburnu, kulağakaçan gibi…

İlaçlama Yöntemlerimiz: Haşerelerin türüne ve mekanın özelliklerine bağlı olarak değişebilmektedir.
• Kokusuz İlaçlama
• Kokulu İlaçlama
• Jel İlaçlama
• Sıvı İlaçlama
• Fare İstasyonları

İlaçlanan Mekanlar
Firmamız açık ve kapalı tüm mekanları, araçları ilaçlayabilecek yöntem, teknik ve ilaca sahiptir.
Bizimle çağrı merkezlerimiz ve müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla iletişim kurabilir, dilerseniz de ilaçlama talep formumuzu doldurup size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir