sisli-gülbag-mahallesi-bocek-ilaclama

Gülbağ böcek ilaçlama firması; ilaçlama alanında yürüttüğü çalışmaları titizlikle gerçekleştiren, tüm işlerinden %100 olumlu sonuç alan prestijli bir ilaçlama şirketidir. Yalnızca İstanbul’da değil, Kocaeli ve İzmir’de de tüm ilçelere hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Servisimiz; 25 yıldır sektörde hizmet vermekte olup vatandaşların hijyen ortamını geri kazanmalarını sağlamaktadır.

Gülbağ Böcek İlaçlama

Tüm haşere türlerine anında müdahale ederek kesin sonuç kazandıran yöntemlerimiz; insan sağlığı üzerinde olumsuz etkisi olmayan uygulamalardır. Sağlık Bakanlığı’nın onayından geçen bu yöntemler, Dünya Sağlık Örgütü’nün sağlık kriterlerine de uygun görülmektedir. Haşere türleri üzerinde araştırma ve inceleme yapan ekiplerimiz; her haşere için ayrı bir ilaç ve ilaçlama tekniği uygulamaktadır. Belirlenecek ilaçlama tekniğinde haşerenin türü ve cinsi, ilaçlanacak alanın genel nitelikleri, istilanın yayılma oranı gibi bazı değişkenler önemli rol oynamaktadır. Gülbağ Şişli böcek ilaçlama firmasının en sık kullandığı ilaçlama yöntemleri şunlardır;

  • Sıvı İlaçlama: En çok haşere türünü kapsayan ilaçlama yöntemidir. Haşerelerin geçiş yollarında, yuva ve oyuklarda uygulanan sıvı haldeki ilaç, kısa sürede etkisini gösterir ve yumurtadaki haşerelerin de ilaçtan etkilenebilmesi için 3-4 ay kadar etkisini korur. Sıvı ilaçlamadan sonra bir süre sulu temizlik yapılmaması gerekir. Kokulu ve kokusuz olmak üzere iki şekilde uygulanmaktadır.
  • Jel İlaçlama: Jel ilaç; bu yöntem için kullanılan özel bir cihaz yardımıyla, haşerelerin görüldüğü alanlara uygulanır. Bu ilacı yiyen haşere yuvaya gittiğinde ölür ve onu yiyen haşereler de ölerek yuva kısa süre içinde yok olur. Yumurtadan çıkmayan haşerelerin yok olması birkaç haftayı bulabilmektedir.
  • Fare İstasyonu Uygulaması: Fare haşeresi için uygulanan teknikler arasında en gelişmiş ilaçlama yöntemidir. En çok bu yöntem tercih edilmektedir. Haşere, korunaklı bir kutuda muhafaza edilen ilacı yiyerek ölür ve kurur. Böylece hem koku oluşumu engellenir hem de evcil hayvanlar ve insanlar ilaca yaklaşmamış olur.

Haşere İlaçlama Uygulamasında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Gülbağ böcek ilaçlama ekipleri; ilaçlama hizmetine başlamadan önce ev sahiplerine gereken talimatları vermektedir. Bu talimatlara eksiksiz uyulması halinde işlemler %100 sonuç sağlamaktadır. İşlemden önce alandaki yiyecek ve mutfak eşyalarının, çocukların ve evcil hayvanların eşya ve oyuncaklarının kaldırılması; işlem sırasında alanda bulunulmaması ya da gerekli tedbirler alınması; işlem sonrasında ise işlemin gerektirdiği süre boyunca sulu temizlik yapılmaması bu talimatlar arasındadır. Ayrıca, haşerelerin eve giriş yollarının iyileştirilmesi de uzun vadede katkı sağlayacaktır. Hizmetlerimizden ve ilaçlama fiyatlarından yararlanmak için bizi arayabilirsiniz.