gumus-bocegi

Şişli böcek ilaçlama firması yıllardan beri kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışıyla birlikte insanların sağlığı ve güvenliği için yaşam alanlarına sızan diğer tüm böcek çeşitleri gibi gümüş böceği ilaçlama uygulaması da vermektedir.

Gümüş böceği hızlı hareket yapısı ve kıvrak yapısı ile insanları son derece rahatsız eden bir görünüme sahiptir. Genellikle nemli, karanlık ve kapalı alanlarda yaşamayı benimseyen bu canlı türünün 300 milyon yıldır neslini sürdürdüğü bilinmektedir. Bilhassa dışarıdan getirilen karton kutu, koli ve kitapların arasında yaşam alanlarına kolaylıkla sızar. Mutfak, kiler, banyo, dolap içi, bodrum ve çatı katlarında yaşar. Kapalı alanlar içinde özellikle pencere ve kapı kenarları, saat, duvar yarıkları ve parke aralarında barınarak, yumurtlar.

Gümüş böceği dişisi, günlük 200 adet yumurta bırakır. Canlının yumurtadan çıkıp yetişkin halini alması ise 4 aylık bir süre zarfında gerçekleşir. Zor yaşam koşullarına oldukça alışkın olan bu canlı 10 ay boyunca beslenmeden yaşayabilir. 10, 12 mm uzunluğuna sahip olan gümüş böceğinin ortalama yaşam süresi 1 ve 3 yıl arasında değişmektedir.

Gümüş Böceği Nerelerde Yaşar

Bu durum yaşadığı ortam koşullarına göre 8 yıla kadar ulaşabilir. Yaşam alanlarınız içinde gümüş böceği ile karşılaştığınızda, zaman kaybetmeden profesyonel hizmet veren firmalardan gümüş böceği ilaçlama uygulaması almanız en etkili sonucu doğuracaktır.

Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahip olan Şişli böcek ilaçlama firmasının kullandığı ilaçlar ise TSE gereğince test edilmiş, insan ve çevredeki diğer hayvanların sağlığı açısından zararsızdır. Uzman ilaçlama ekibinin şikayetçi olunan ortama gelip, alan büyüklüğünü ve böceğin ilaca karşı olan direncini tespit etmesinin ardından gümüş böceği ilaçlama uygulamasına geçilir.

Gümüş böceği ilaçlama uygulaması sonrasında alan içinde ilaçlama yapılan böcek türüne uzun bir süre rastlamanız olası değildir. Yaşam alanlarınızı her zaman bu canlı türüne karşı dezenfekte etmek için belirli periyotlar halinde gümüş böceği ilaçlama uygulaması almanız gerekir.

Kişisel veya toplumsal alanlarınız içinde gümüş böceği sorunu yaşıyorsanız, 7/24 faaliyetini sürdüren Şişli böcek ilaçlama firmasına ulaşarak, müşteri hizmetlerinden gümüş böceği ilaçlama uygulaması hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.