gungoren-bocek-ilaclama

Güngören böcek ilaçlama açısından hizmet gereken İstanbul ilçelerinden biridir. Eski ve yeni birçok yerleşim birimine ev sahipliği yapmaktadır. Altyapı açısından günden güne geliştirilmektedir. Ama yine de bulunan birçok işyeri, restaurant vb. gibi birçok alan risk altındadır.

Güngören böcek ilaçlama hizmeti bakımından yardım edilmesi gereken alanlardan biridir. Birçok fabrikayı, çalışma merkezini bünyesinde barındıran bu bölge için ilaçlama konusunda hizmet verilmesi bizim tarafımızdan sağlanmaktadır. İnsan hayatına tehlikeli sonuçlar oluşturabilecek böcek türleriyle mücadele kesinlikle büyük bir ciddiyetle gerçekleştirilmelidir.

Kanalizasyondan, çöplüğe kadar her ortamda yaşayabilen böcekler insan hayatına girdiği anda insanlara buradan getirdiği mikropları bulaştırarak ciddi sağlık problemlerine yol açabilir. Ayrıca maddi anlamda da zarar verici sonuçlar doğurabilmektedirler. Bu noktada ilaçlama işlemi ortaya çıkmaktadır. Güngören özelinde İşyeri ilaçlama ve fabrika ilaçlama konuları özellikle ön plana çıkar.

İş yerindeki Böceklerle Mücadele

İşyerindeki böceklerle mücadele büyük ciddiyet gerektiren bir işlemdir. İşyerleri gün boyunca sürekli olarak çalışır haldedir. Böyle bir durumla karşılaşıldığında vakit kaybetmeden müdahale edilmelidir. Böceklerin hastalık saçtığından haberdarız.

Gün içerisinde işlerini yapmaya çalışan insanların böyle bir durumla karşı karşıya kalması hem kurum açısından hem de insanlar açısından hoş bir görüntü değildir. Bu konuda çözüm olarak iş yeri ilaçlama işlemi gerçekleştirilebilir.

İlaçlama yöntemleri arasında iş yeri için kullanışlı olabilecek yöntemler de mevcuttur. Kokusuz ilaçlama yapılarak gün içinde işleyiş engellenmeden işlem gerçekleştirilebilir. Böylece insanlar işlerinde rahatça güvenle iş yapabileceklerdir. İş yerlerinin haricinde restaurant ilaçlama gibi kısımlarda da bu işlemler gerçekleştirilebilir. Bu gibi alanlarda farelerin de olması söz konusu olabilir. Onlar da gıda malzemelerinin olduğu alanlara girerek insanları rahatsız eder. Fare ilaçlama da böceklerin haricinde yöntemlerle gerçekleştirilebilir.

İlaçlamada Kullanılan Yöntemler

İlaçlamada kullanılan yöntemler bazı faktörlere göre değişiklik gösterir. Bu değişkenliğe sebep olan önemli başlıklardan biri böceklerin farklı türlerinin olmasıdır. Tüm böcek türleri için aynı yöntem kullanılamaz. Bundan dolayı gelişmiş tekniklerle yeni ilaçlar keşfedilmiştir. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarımızla bu işlemleri biz de gerçekleştirmekteyiz.

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları