sisli-harbiye-bocek-ilaclama

Halide Edip Böcek ilaçlama bir semt servisidir. Şişli böcek ilaçlama firmamıza bağlı olarak çalışmakta olan bu servis sayesinde böcek ilaçlama hizmetini çok uzaklarda aramanıza hiç gerek kalmaz. İstanbul’un özel mahallerinden biri olan, Avrupa yakasında bulunan Şişli ilçesine bağlı Halide Edip böcek ilaçlama şirketi, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla, sizleri kaliteyle buluşturuyor.

Böcek İlaçlama Halide Edip Şişli Şirketleri arasında garanti ilaçlama yöntemlerimizle, siz değerli Halide Edip halkı tarafından en çok tercih edilen böcek ilaçlama firmasıyız.

Uzun yıllık tecrübelerimiz ve profesyonel ekibimizle sizlere her zaman en iyi böcek ilaçlama hizmetlerini sunmaya çalışıyoruz.

Halide Edip böcek ilaçlama hizmeti, İlaçlama Yöntemleri; Sıvı İlaçlama, Jel İlaçlama, Kokusuz İlaçlama, Kokulu İlaçlama, Fare istasyonları.

Fareler saldırgan ve kemirgen hayvanlardır. Aç kaldıkları zaman, gece uykunuzda yanak, kulak ve burnunuzu yiyebilirler. Bireysel ilaçlama yöntemleri fare yuvalarını yok etmeye yaramaz. Kesin sonuç alabilmeniz için, profesyonel bir ekiple ilaçlatma yaptırmanız gerekmektedir.

İstanbul Şişli bölgesi Halide Edip böcek ilaçlama servisimizin, en çok ilaçlama yaptığı böcek ve fare türleri; Akrep, gümüş böceği, fındık faresi, Amerikan hamam böceği, kene, fare, tahtakurusu, yılan, lağım faresi, hamam böceği, Alman hamam böceği, tesbih böceği, çekirge, kırkayak, oryantal hamam böceği, pire, yılan, Bit, örümcek, güve, ev faresi, kalorifer böceği, , çatı faresi ve daha birçok haşere ve fare türü.

Halide Edip böcek ilaçlama hizmetleri; depo, apartman, yuva, dershane, havalandırma, , ev, market, işyeri, fırın, lokanta, bahçe, otopark, bina, gemi, ofis gibi açık kapalı tüm alanlarda sizlere 7/24 ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Müşteri Temsilcilerimizden, günün her saati, haftanın yedi günü bilgi alabilirsiniz.

Şişli Böcek ilaçlama servisimiz ilaçlama hizmetini yalnızca Şişli ilçesinde değil bütün İstanbul genelinde gerçekleştirmektedir. Üstelik hizmeti yalnızca İstanbul sınırlarında değildir. İzmir ve Kocaeli’de Şişli böcek ilaçlama firmamızın hizmet verdiği bölgeler arasındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir