hamam-bocegi-nasil-yok-edilir

Hamam böceği ilaçlama firması olarak verdiğimiz hizmetlerde insan sağlığını tehdit edecek bütün unsurlara yönelik önlemlerimizi almaktayız. Hamam böceği ilaçlama uygulamasının aşamalarını anlatmadan önce bu haşereyi kısaca tanıyalım.

Ev veya iş yerlerinde en sık rastlanılan böcek türlerinden biride hamam böcekleridir. Hızlı bir şekilde hareket eden ve çabuk üreyen bu böcek türü insan sağlığı için büyük risk oluşturmaktadır. Ortamda görüldüğü anda ilaçlama işlemi uygulanmazsa kısa sürede tüm ortamı istila edecek bir potansiyele sahiptir.

Özellikle kanalizasyon ve gider sistemlerinden evlere giren hamam böcekleri oldukça sağlıksız bir ortam yaratmaktadır. Bu durumla amatör yöntemler kullanarak başa çıkılması mümkün değildir. Ortamda hamam böceği görüldüğünde profesyonel olarak hamam böceği ilaçlama hizmetinden yararlanmanız ve ilaçlama yaptırmanız gerekmektedir. Hamam böceklerinin özelikleri ve yarattığı tehlikelerin bazıları aşağıda sıralanmıştır.

 • Hamam böcekleri dakikalarca su altında kalabilmektedir.
 • Çok kısa sürelerde üreyebilmektedir. Bir seferde onun üzerinde yumurta bırakabilirler.
 • Çok hızlı hareket ederler ve ulaşılamayacak kuytu yerlerde gizlenirler.
 • Genel olarak bulundukları yerlerdeki mikropları yaşam alanlarına taşırlar.
 • Hamam böcekleri otuzdan fazla mikrobun yayılmasını sağlarlar.
 • Birbirinin ölüsünü yiyen hamam böceği ile mücadele oldukça zordur çünkü bu haşerelerin acı eşiği çok fazladır.

Sırtlarında bulunan kalın tabaka sayesinde kendini dış etkilerden koruyan hamam böceğinden nasıl kurtulurum diye soruyorsanız Şişli Böcek İlaçlama firmamızı mutlaka aramalısınız. İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin bütün ilçelerine faaliyet gösteren firmamız kaliteli, ekonomik ve 7/24 kesintisiz hizmet anlayışı ile bir telefon uzağınızda sizleri bekliyor.

Böceklerden Kurtulma Yöntemleri

Evlerde ve iş yerlerinde böcek ve haşerelerin bulunması oldukça olumsuz manzaraların oluşmasına sebep olmaktadır. Bunun yanında insan sağlığını ciddi oranda riske atmaktadırlar.

xYiyeceklerin üzerinde gezinebilir ve birçok mikrobun direkt olarak bünyeye girmesine sebep olabilirler. Bu sebeple ortamın böcek ve haşerelerden temizlenmesi gerekmektedir. Bunun için uygulanacak amatör yöntemler işe yaramayacaktır.

Tam anlamıyla böcek ve haşerelerden kurtulmak için İstanbul’un en iyi böcek ilaçlama firması: ozbocekilaclama.com adresinden iletişime geçebilirsiniz. Bu yapılamadığı sürede ortamda böcek ve haşereler ile daha fazla zaman geçirmiş olacaksınız ve sağlığını risk altında olacaktır. Böceklerden kurtulma yöntemleri firmamızın uzun yıllar üzerinde sürdürdüğü çalışmalar ile son halini almıştır. Bütün haşerelerin yok edilmesinde etki gücü oldukça yüksek olan böcek ilaçlama yöntemleri başlıkları altında sıralanacak olursa;

 • Sıvı İlaçlama
 • Jel İlaçlama
 • Kokulu İlaçlama
 • Kokusuz İlaçlama
 • Fare İstasyonları

Yaşam alanınızda büyük bir tahribasyona neden olan evdeki böceklerden kurtulmak ve rutin yaşamınıza geri dönmek için günün her saati bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel İlaçlama Tek Çare

Profesyonel ilaçlama tek çare çünkü haşereleri yok etmek için uygulanan bireysel mücadele sonuç vermede oldukça etkisizdir. Ortamda bulunan böcek ve haşerelerden kurtulmak için mutlaka profesyonel haşere ilaçlama yaptırmanız gerekmektedir. Amatör yöntemler veya kulaktan dolma bitkisel yöntemler sadece böcek ve haşerelerin üremesini hızlandırmaktadır.

Bu yöntemlerin uygulanması sırasında geçen sürede böcek ve haşereler daha fazla alana yayılmaktadırlar. Bu durumların önlenmesi için profesyonel şekilde hizmet veren firmamız sizlere çözümler üretmektedir. Dünyadaki ileri teknoloji ve yöntemlerin kullanıldığı böcek ilaçlama hizmetimizde konusunda uzman ve eğitimli personellerimiz görev almaktadır. Firmamızın Şişli Böcek İlaçlama hizmeti ile sağladığı ilaçlama işlemlerinde Sağlık Bakanlığından onaylı böcek ilaçları kullanılmaktadır. İlaçlar böcek türlerine göre mühendislerimiz tarafından belirlenmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir