hamam-bocegi-ile-mucadele

Hamam böceği ile mücadele çeşitli yollarla yapılsa da tek çare profesyonel bir müdahaledir. Öyle ki her yolu deneyip sonuç alamayan vatandaşlarımız soluğu böcek ilaçlama şirketimizde almaktadır. İlk zamanlarda sayısı bir olan hamam böceğinin nasıl bir anda yüzlerce sayıya ulaştığını anlatırken yüzünden korku ve endişe saklı olan kişilere yapacağımız uygulamanın kısa bir özetini anlatarak rahatlamalarını sağlıyoruz.

Hamam böceği ile mücadele aşamasında kaliteli bir firma ile karşılaşma fırsatı bulan vatandaşlarımız hamam böceğinden kısa sürede kurtulmaktadır. Haşerelerin yok edilmesinde en önemli ayrıntı şüphesiz ki profesyonel tekniklere başvurmaktır. Bu yöntemleri uygulayacak olan kişiler böcek ilaçlama şirketleri bünyesinde çalışan personellerdir. Yani sizler dışarıdan satın aldığınız bitkisel ilaçlarla ya da kimyasal madde içeren ilaçlarla bu haşereler ile baş edemezsiniz.

Uygulama sırasında kullandığımız cihazlar ise sizlerin erişemeyeceği maliyette özel cihazlardır. Bu alet ve ilaçları temin etmeniz, kullanmanız imkansız bir olaydır. Sorunun ciddiyetini kavrayan ve haşerelerden hemen kurtulmak isteyen vatandaşlarımız iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak yılın 365 günü iletişime geçebilirler. Firmamız uzman kadrosu ile her daim hizmetinizdedir.

hamam-bocegi-ile-mucadele

Hamam Böceği Kabusunuz Olmasın!

Hamam böceği kabusunuz olmasın! Hamam böcekleri insanları ısırarak zarar veren canlılar değildir. Daha farklı bir metot kullanarak hayatı kabusa çevirir. Aslında sadece varlıkları başlı başına bir zarar nedenidir. Geçtiği her yere mikrobunu bulaştıran hamam böceği hastalık bulaştırmada 1 numaralı etkendir.

Kendi dışkı ve ölüsünü yiyen bu haşerenin ne denli zararlara neden olduğunu anlamak çok güç olmasa gerek. Hamam böcekleri güçlü fakat bizim metot ve ilaçlarımız ondan daha güçlü! Kullanmış olduğumuz;

  • Jel ilaçlama
  • Tabanca şeklinde teçhizat
  • Kokulu ilaçlar

Sayesinde hamam böceklerini hayatınızdan kısa sürede çıkarmaktayız. Hamam böceği ilaçlama ve tüm haşereler ile mücadele için 7 gün 24 saat bizleri arayabilirsiniz.

Kalite ve Kurumsallığın Birleştiği Adres

Kalite ve kurumsallığın birleştiği adres olan Şişli Böcek İlaçlama firmamız hizmet çıtasını her geçen gün arttırmayı amaçlıyor. Kurulduğu günlerde İstanbul ilçelerinde faaliyet gösteren firmamız bugün şubelerini genişleterek Kocaeli ve İzmir’de de adından sıkça söz ettiriyor. Hamam böceği, haşere ve tüm kemirgenlere karşı mücadele sürdüren firmamız 7/24 hizmetinizdedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir