Hangi Alanlarda Böcek İlaçlama Yapılabilir?

Hangi Alanlarda Böcek İlaçlama Yapılabilir? Sorusunun cevabını vermek için böcek ilaçlamanın her türlü yöntemini tek tek anlatarak açıklamak gerekmektedir. Böcek ilaçlama işlemi; kapalı, açık, ev, ofis, hastane, restoran, okul, gemi, toplu taşıma, bağ, bahçe, tarla, teras, veranda vb. aklınıza gelebilecek her türlü alanda yapılabilmektedir. Sadece açık ve kapalı olarak genel anlamda ayırabiliriz.

Böcek ilaçlama yöntemleri kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama, sıvı ilaçlama, jel ilaçlama, fare istasyonu şeklindedir. Firmamızın uzman böcek ilaçlama personeli sayesinde istediğiniz her alana başarılı bir şekilde böcek ilaçlama operasyonu gerçekleştirilebilir.

Böcek İlaçlama operasyonu sonrası firmamız yetkilileri size sonrasında yapacaklarınız konusunda gerekli tüm bilgileri vereceklerdir. Sizin de başınız haşereler ile dertte ve evdeki böceklerden kurtulmak istiyorsanız İstanbul ili ve tüm ilçelerinde faaliyet gösteren Şişli Böcek İlaçlama firmamıza 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Kocaeli ve İzmir ilçelerinde de “Önce İnsan Sağlığı” şiarı ile hizmet veren firmamız bir telefon uzağınızda bekliyor.

Böcek İlaçlama Fiyatları

Böcek ilaçlama fiyatları haşerenin türüne, yoğunluğuna ve bulunduğu alana göre değişkenlik gösterir. Böcek ilaçlama uygulamalarında uzman bir ekip ile çalışmanız oldukça önemli bir ayrıntıdır. Çünkü sıradan ve amatör yollar ile ilaçlama yapan firmalar ile çalışmak haşerelerin yok olması bir yana daha fazla çoğalmalarına neden olur. Yaşadığınız ekonomik kayıp da bunun yanında maddi bir zarar olarak kalır. Bütün bunları yaşamamak adına uzman kadrosu ile hizmet veren firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Şirketimizde böcek ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

  • İlaçlama yapılacak haşerenin çeşidi ve yoğunluğu
  • İşlem yapacağımız alanın büyüklüğü
  • Uygulama sırasında kullanılacak böcek ilacı miktarı etkin olur.

Böcek ilaçlama fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için İstanbul’un bütün ilçeleri, İzmir ve Kocaeli’de faaliyetlerini sürdüren Şişli Böcek İlaçlama firmamızı arayabilirsiniz.

Pire İlaçlama Nasıl Yapılır?

Pire ilaçlama nasıl yapılır? İçin cevap verecek olursak, en başta pire ilaçlama işleminin en zor böcek ilaçlama işlemlerinden biri olduğunu söylemek gerekir.

Pire ilaçlama işlemi kapalı alanlarda yapıldığı için kokulu ilaçlama yöntemi kullanılmaktadır. Çünkü pireler açık alanda bulunmazlar. Açık alanlardan gelerek özellikle insanların yaşam alanlarında büyük bir tehdit oluştururlar. Bu yüzden çok hızlı bir şekilde onlardan kurtulmak gerekmektedir. Ancak pire ilaçlama işlemi sanıldığı kadar basit değildir. Zor bir işlem olduğunu başta belirtmiştik.

Bu yüzden pire ilaçlama konusunda uzmanlığa sahip bir ekip tarafından yapılması gerekir. Pireler zıplayarak hareket ederler ve çoğu zaman gözle görülemeyecek kadar küçük olurlar. Bu yüzden onları ilaçlayabilmek, yok edebilmek oldukça zordur. Pire ilaçlama işleminde kokulu ilaçlama sonrası beklenen randıman alınamazsa kesin çözüm sağlayacak ancak biraz daha maliyetli olan buharlı ilaçlama yöntemi kullanılır. Pire ile mücadele başta olmak üzere diğer tüm haşerelerden kurtulmanız için yanınızda olan Şişli Böcek İlaçlama firmamızın kullandığı malzeme ve pire ilacı Sağlık Bakanlığından onaylıdır.

Akrep İlaçlama Nasıl Yapılır?

Akrep ilaçlama nasıl yapılır? Diye merak edenler için söyleyelim. Akrep ilaçlama işlemi yerine göre değişiklik göstermektedir. Bunun sebebi ise akrepler hem açık alanda hem de kapalı alanda olabilirler. Dolayısıyla akrep ilaçlama yapılırken önce ayı ayrı değerlendirmek gerekir. Açık alanda akrep ilaçlama yapılırken sıvı ilaçlama yöntemi kullanılır. Ve ilaçlama sonrası en az 3 gün boyunca ıslak temizlik yapılmaz. Çünkü akrepler oldukça güçlü canlılardır. İlaçtan etkilenmeleri zaman alabilir. Kapalı alanda akrep ilaçlama yapılacağı zaman akreplerin yoğunluğuna göre karar verilir. Çok yoğunsa hem sıvı hem de kokulu ilaçlama uygulanır. Ancak çok sayıda akrep yoksa şayet yalnızca kokulu ilaçlama ile bu iş halledilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir