İlaçlama Şirketinden Nasıl Destek Alınır?

İlaçlama Şirketinden Nasıl Destek Alınır? Ülkemizde pek çok kişi ilaçlama şirketleri hakkında pek fazla bilgiye sahip değildir. Bilgiye sahip olan insanlar ise olumsuz birtakım yargılara kapılmışlardır. Bunun sebebi ise aslında yine ilaçlama şirketlerinin bizzat kendileridir.

Ne yazık ki bu şirketler gittikleri yerlerde üstün körü hizmetler vererek pek çok kişiyi mağdur etmektedirler. Öyle ki sahtekâr birçok şirket ilaçlamak için gittiği yerde yalnızca cihazdan su sıkarak sözde ilaçlama gerçekleştirmektedir. Bazı firmalar da ilaçlama yaparken dikkatsiz bir şekilde davranarak evde bulunan elektronik aletlerin üzerine ilaç sıkarken onlara zarar vermektedir. İşte bu türden sebepler insanların ilaçlama şirketlerine yönelik düşüncelerine olumsuz şeyler yansıtmıştır.

İlaçlama Şirketleri Nasıl Çalışır?

Evinizde yaşadığınız böcek, haşere, kemirgen vb. sorunlara ilişkin şirketin çağrı merkezini arayarak hizmet talep ediyorsunuz. Sonrasında ise çağrı merkezi yetkilisinin yönlendirmesi sonucunda evinize bir ilaçlama ekibi geliyor. İlaçlama ekibinin evinizde gerçekleştireceği bir keşif araştırması bulunmakta. Bu keşif araştırması sırasında böceklerin bulundukları yerlerin ve yumurtalarının bulunması amaçlanıyor. Tespit edilen ve karşılaşılan her şey gerekli şekilde not edildikten sonra karar toplantısına geçilecektir.

Karar toplantısı sırasında elde edilen bütün bilgiler tek tek masaya yatırılmaktadır. Tartışılan bütün maddeler ışığında bir karar alınacaktır. Alınan bu karar doğrultusunda ilaçlama için en önemli nokta olan uygulama aşamasına geçilecektir. Uygulama aşamasında ilaçlama personeli tarif edildiği şekilde ve karar toplantısında anlatıldığı şekilde ilaçlama işlemini gerçekleştirir. Sonrasında ise size ilaçlama sonrasında neler yapacağınıza dair detaylıca bilgi verilecektir.

İlaçlama Şirketinden Hizmet Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

İlaçlama şirketleri yukarıda da bahsettiğimiz gibi bir kısmı sorunlu ve sahtekâr yapıda olan şirketlerdir. Bunlara karşı dikkatli olunmalıdır. Bu türden merdiven altı ilaçlama hizmeti veren firmaları derhal ilgili yerlere şikâyet ediniz. Hizmeti almadan önce bu şirketlerin sitelerini ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Hizmetleri, referansları vs. kontrolünü sağlarsanız sizin açınızdan daha sağlıklı olacaktır. En önemli tavsiyemiz ise sırf üç kuruş daha az ödeme yapacağım diye ne sağlığınızdan ne de evinizde bulunan diğer değerli eşyalarınızdan olmayın. Kaliteden asla taviz vermeyin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir