İstanbul Böcek İlaçlama Firması

İstanbul Böcek İlaçlama Firması Avrupa yakası ve Anadolu yakası dâhil bütün İstanbul genelinde böcek ilaçlama konusunda vatandaşlara hizmet vermektedir. Firma yalnızca İstanbul’un merkez ilçesi konumunda olan yerlere değil Silivri, Çatalca, Şile Tuzla gibi uzak ilçelere de hizmet vermektedir. İstanbul şehri sınırları içinde bulunduğunuz yerin hiçbir önemi yok. İstanbul böcek ilaçlama firması aynı kaliteli hizmeti bulunduğunuz her yerde size sağlayabilmektedir.

İstanbul Böcek İlaçlama Firmasının Hizmetleri

Firmamızın hizmetleri arasında böcek, haşere ve kemirgenlerin imhası dahil olmak üzere onlar hakkında merak ettiklerinize dair bilgi alabileceğiniz bir danışmanlık merkezi bulunmaktadır. Yani işimiz yalnızca ilaçlama yapmak değil. Teorik olarak böceklere dair bilmeniz gerekenler ve sizin öğrenmek istedikleriniz dahil hepsi hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz bir hizmet sunuyoruz.

Kokulu ilaçlama yaparak pire, akrep, tahtakurusu, tahtakurdu gibi zor yok edilen böceklere müdahale edilmektedir. Kokusuz ilaçlama işleminde ise imha edilmesi biraz daha kolay olan böcekler: hamam böceği, kalorifer böceği, kakalak, karafatma gibi haşereler üzerinde kullanılır. Jel ilaçlama yine aynı grupta olan böceklerde kullanılır ancak jel ilaçlama için böcek yoğunluğunun biraz daha az olması gerekir. Çok yoğun ilaçlama işlemlerinde kullanılmaz. Sıvı ilaçlama uygulaması ise daha çok açık alanlar için geçerlidir.

Bahçe, tarla, balkon, veranda, çatı katı, garaj vb. tüm alanlar bu uygulamaya dahildir. Sıvı ilaçlamada akrep, danaburnu, salyangoz, çekirge gibi yoğun olarak bahçe zararlıları ilaçlanmaktadır.

İstanbul Böcek İlaçlama Firması İlaçlamayı Nasıl Yapar?

Firmamızdan hizmet talep ettiğinizden konusunda uzman ekibimiz evinize gelerek detaylı bir keşif araştırması yapar. Bu esnada ortamda işe yarar her türlü bilgi tek tek not edilir.

Böceklerin yuvaları ve yumurtalarının tespiti yapılır. Sonrasında ise tüm bu bilgiler karar toplantısında değerlendirilir. Hangi böcekler için hangi uygulama işleme konulacak? Hangi ilaç ve cihaz kullanılacak tüm bunların kararı verilir. Sonrasında ise uygulama aşamasına geçilir. Uygulama aşamasında karar toplantısında alınan teorik kararların pratik olarak uygulanması söz konusudur.

İstanbul böcek ilaçlama firmamız 7/24 aralıksız hizmet veren anlayışıyla İstanbul genelinde yaşamakta olan herkese aynı kalitede hizmet vermektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir