sisli-izzetpesa-mahallesi-bocek-ilaclama

İzzetpaşa böcek ilaçlama servisimiz Şişli böcek ilaçlama firmamıza bağlı olarak hizmet vermektedir. İnsan ve halk sağlığını korumaya yönelik çalışmalar yürüten firmamız, İzzetpaşa böcek ilaçlama şubesinde de bu çalışmalarını sürdürmektedir. Servislerimiz tarafından uygulanan yöntemler, başarılı sonuçlar sağlamaktadır. Yaşama alanlarının tümünde %100 garantili yöntemler kullanmaktayız.

Ekonomik fiyatlarla gerçekleştirdiğimiz işlemler sayesinde Şişli’de en çok tercih edilen firmayız. Çünkü kaliteli hizmeti, ekonomik koşullarda sunan tek firmayız.

İzzetpaşa böcek ilaçlama Şişli servislerimizin uyguladığı sıvı ve jel ilaçlarla uyguladığımız yöntemler sayesinde, yaşam alanlarınızda bulunan haşereleri ve verdiği zararı ortadan kaldırmaktayız. Kaliteli ekipmanlarla uyguladığımız işlemlerle insan sağlığına zarar vermeden çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Sağlık Bakanlığı onayı ilaçlarımız ile her alanda 7/24 hizmet vermekteyiz.

Periyodik İlaçlama

Özellikle gıda sektöründe bulunan işletmeler periyodik olarak uygulama yaptırmalıdır. Bu gibi işletmelerden herhangi bir böceğin varlığı, insan sağlığına direkt olarak zarar vermektedir.

Gıdaların üzerinde dolaşan böcekler, gıdalara bakteri bulaşmasına neden olmaktadır. Aynı zamanda bu gibi işletmelerde haşerelerin varlığı müşteri kayıplarına ve işletmelerin kapanmasına neden olmaktadır. Bu durumda  işletme sahipleri için büyük bir maddi hasara neden olmaktadır. Aynı zamanda oteller ve sağlık kurumları da periyodik uygulama yaptırmak zorundadır. Bunun nedeni ise, bu haşerelerin alanda oluşmasına engel olmaktır. Periyodik uygulamalarda, önemli olan iki unsur bulunmaktadır. Birincisi işlemin kalitesi, ikincisi ise fiyatladır. Çünkü sık tekrarlandığı için işletmelere maliyet oluşturmaktadır.

Firmamız ekonomik olarak işlem yaptığı için büyük işletmelerin en çok tercih ettiği firma olmaktadır. İzzetpaşa böcek ilaçlama servislerimiz, en büyük işletmelerde de başarılı işlem yapmakta ve alanda bulunan haşerelerin ve farelerin tümü üzerinde kontrol sağlamaktadır.

Sık Bulunan Zararlı Canlılar

Sıçan, kırkayak, mayt, kalorifer böceği, halı böceği, akar,  karınca, akrep, sivrisinek, tahtakurusu, pire, tatarcık, sinek, çıyan, kulağakaçan böceği, yaban arısı, eşek arısı,   örümcek, tahtakurdu, salyangoz, kertenkele, mite, bit, güve, uyuz böceği, hamam böceği, gümüş böceği, yılan, tatarcık, kakalak, kene, tesbih böceği, çekirge, Amerikan/ Alman hamam böceği, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, karafatma.

Haşere ile mücadele etmek için firmamızdan gönül rahatlığı ile destek alabilirsiniz. İzzetpaşa Şişli böcek ilaçlama hizmetlerimiz her zaman yanınızdadır. Müşteri temsilcilerimizden  dilediğiniz her an, aklınıza takılan konular hakkında detaylı bilgi alabilirisiniz.

Şişli Böcek ilaçlama firmamız Şişli dışında İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet vermektedir. Üstelik firmanın hizmet alanı bununla da sınırlı değildir. Son dönemde ciddi ilerlemeler kaydeden firma İzmir ve Kocaeli’nde de ekip bulundurmaya başlamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir