kagithane ilaclama

Yaşamlarını sürdürmek için yaşam alanlarımıza ihtiyaç duyan böcek ve fareler, yaşam standartlarımızı olumsuz olarak etkilemektedir. Beslenme şekilleri ve barındıkları alanlar haşerelerin vereceği zararın boyutunu değiştirmektedir. Etrafımızda var olan haşereleri kontrol altına almanın en güvenilir yolunu Kağıthane böcek ilaçlama servisiyle sunuyoruz. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan uygulamalarımız tüm haşere türlerini etkisiz hale dönüştürecek güce sahiptir. İlaçlama uygulamalarımızın tümü insan ve çevreye dosttur.

İlaçlama yöntemlerimiz

  • Sıvı ilaçlama
  • ULV ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Fare istasyonu

Böceklerin yuva yaptığı bölgelere, kullanılan ilaçların tamamen nüfus etmesini sağlıyoruz. Çünkü ortamda var olan haşere yumurtaları ilaçlanmadığı sürece var olan problem sürekli kendini tekrarlayacaktır. Çünkü haşereler oldukça hızlı bir süreçte yumurta bırakırlar. Tek seferde yüzlerce yumurta oluşturabilirler.

Kağıthane Böcek İlaçlama, farklı ilaçlar ve önemli teknikler ile en iyi fare ilaçlama hizmetlerini sunmaktadır. Buna paralel olarak Kağıthane fare ilaçlama ekiplerinin özel olarak geliştirdikleri ve mekana ya da fare türüne göre değişkenlik de gösterebilen çeşitli metotların ortaya çıktığı uygulamalar da dikkat çeker. Hem ekonomik, hem çok etkili, hem de uzun vadeli sonuçlara sahip ilaçlamalar ile dileyen herkes bu ekiplerden faydalanabilir. Eğer siz de evinizi veya iş yerinizi farelerden kurtarmak istiyorsanız başarılı ve deneyimli çalışma kadromuzla hemen iletişime geçerek hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

%100 Sonuca Ulaşarak Yaşam Alanlarınızı Eski Sağlığına Kavuşturuyoruz!

İstanbul Kağıthane böcek ilaçlama ekiplerimiz alanında uzman olup firmamız tarafından gereken sertifikaları almışlardır. Tüm böcek ve fare türlerini etkisiz hale dönüştürebilecek ekipmana sahibiz. Böcek ilaçlama Kağıthane; akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi, ağaç böceği, mobilya kurdu sinek, çıyan, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan gibi zararlı haşere ve fareler üzerinde %100 sonuca ulaşmaktadır.

Gün Boyu Hizmet alabilirsiniz.

Yaşam alanlarınızda gördüğünüz haşerelere karşı zaman kaybetmeden gereken önlemleri almalısınız. Aksi durumlarda böcekler ciddi rakamlara ulaşmaktadır. Hamam böceği, kene, pire, tahtakurusu gibi haşereler kapalı alanlarda hızla üremektedir. İlaçlama servislerimize 7 gün 24 saat ulaşarak yaşam alanlarınızı koruyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir