kalorifer-boceg

Kalorifer böceği ile mücadele hamam böceği familyasından olan haşereye yönelik alınan tedbirlerin tümünü kapsar. Gıda sektörünün vazgeçilmez şikayetlerinden biri de haşerelerdir. Bu şikayetler arasında ilk sırayı kalorifer böcekleri ile hamam böcekleri alır. Çünkü haşerelere karşı elverişli bir ortamı sunan fırınlar, restoranlar, gıda fabrikaları, şarküteri gibi alanlarda eğer belirli aralıklarla ilaçlama yapılmazsa bu haşere türü ile asla başa çıkılmaz.

İşyerlerinde, evinde kısacası mekan neresi olursa olsun haşereler ile mücadele yürüten vatandaşlarımızın en büyük yardımcısı olan firmamızda kalorifer böceği ilaçlama uygulaması büyük bir titizlik ile yapılır.

Kalorifer böceği ile mücadele ederken uzman bir ekibin gücünü arkanıza almak istiyorsanız firmamız her daim hizmetinizdedir.

Kalorifer Böceğini Nasıl Tanırım?

Kalorifer böceğini nasıl tanırım? Kalorifer böceklerini ayırt etmenizde sizlere yardımcı olacak özellikleri hayatınızda ilk kez duyacağınızı tahmin ediyoruz. Kalorifer böceği ile mücadele ettiğinizi düşünerek farklı bir haşereyi yok etmeye çalışmamanız açısından bu özellikler sizlere yardımcı olacaktır. Hamam böcekleri ile karıştırılsa da onlara oranla daha düz bir sırta sahiptir.

  • Renkleri koyu kahve tonlarındadır.
  • 2 tane uzun antene sahiptir.
  • Öldürdüğünüzde beyaz renkte sıvı çıkarır.
  • 6 tane tüylü yapıdan oluşan bacağı vardır.
  • Öldüklerinde ters dönerler.
  • Evlerde genellikle dip köşelerde, eşyaların altında bulunurlar.

Kalorifer böceği ilaçlama uygulamalarında sayısız işe imza atmış firmamız kurumsal bir kimliğe sahiptir. Firmamızı 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

Kalorifer Böceğinin Yaydığı Hastalıklar

Yapılan birçok araştırmaya göre kalorifer böcekleri on binlerce mikrobu bünyelerinde taşırlar. Hatta dışarıdan bir etki olmadan ölmelerinin sebebi kendi içlerinde taşıdıkları yoğun mikroptur. Mikroplara karşı aşırı dirençleri olmasına karşın kendileri bile bir noktadan sonra direnç gösteremez ve ölürler. Taşıdıkları bakterileri dolaştıkları her yerde bırakırlar. Böylelikle de bu zararlı ve bizi hasta eden mikroplar bizlere de bulaşmış olur. Birçok zehirlenme, ateşli hastalıklar, deri ve cilt problemlerinin vücudumuzda görülmesinin sebebi kalorifer böcekleridir.

Şişli böcek ilaçlama servisi olarak sizlere sunduğumuz tüm haşere böcek ilaçlama hizmetleri Sağlık Bakanlığından onaylıdır. Bizlere her zaman güvenebilir, merak ettiğiniz her konuda yardım alabilirsiniz. Çağrı merkezlerimiz her zaman açıktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir