kene-ile-mucadele

Kene ile mücadele biz daha Türkiye’de kene ısırması vakası ile karşılaşmadan tüm dünyada vardı. Kırım Kongo Kanamalı Ateş hastalığına neden olan kene tüm dünyada tedirginliğin yaşanmasına neden oldu. Sadece hastalıkla kalmayıp ölümcül sonuçlara da neden olan kene ile mücadele kene ısırması sonucu vatandaşlarımızın hayatını kaybetmesi ile ciddi bir boyut kazandı.

Kene vakaları öyle bir hal aldı ki vatandaşlar kırsal alanlarda vakit geçirmeye korkar oldu. Kenenin karşısına çıkacağından korkan insanlar çarenin dışarı çıkmamakta değil nasıl mücadele edeceklerini bilmekte olduklarını yazımız aracılığı ile anlayacaklardır.

Kene ilaçlama sırasında kullandığımız sıvı ilaçlar ile sorunu kökünden kazıyarak rahat bir nefes almanızı sağlıyoruz. Kimyasal madde içermeyen makine ve kene ilacı ile sizleri bu sorundan kurtaran şirketimize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Kene İlaçlama Fiyatları

Kene ilaçlama fiyatlarımız hakkında söyleyebileceğimiz en genel yargı piyasada bulunan fiyatların çok altındadır. Kenenin verdiği zararların yanında oldukça ekonomik olan kene ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

  • Karantina altına alınan yerin metrekare cinsinden büyüklüğü
  • Kenenin türü ve sayısı
  • Uygulama sırasında gerekli olan kene ilacı miktarı etkili olur.

Karşılaştığınız mekan ya da zaman fark etmeksizin kenelere profesyonel metotlar ile çözüm üreten şirketimizi her daim arayabilirsiniz.

kene-ile-mucadele-1

Kırım Kongo Kanamalı Ateş Hastalığının Belirtileri Nelerdir?

Kırım Kongo kanamalı ateş hastalığının belirtileri nelerdir? Kene ısırmasının neden olduğu bu hastalığın belirtileri isminde saklıdır. Deri içinde ve dışında kanamaların yaşandığı hastalıkta ateş yüksekliği görülür. Çeşitli enfeksiyonların takip ettiği bu hastalığa yakalanmamak için düzenli periyotlarda kene ilaçlama uygulaması yaptırmalısınız. Ölümcül tehlike barındıran Kırım Kongo Kanamalı Ateş hastalığının nedeni olan kene ile mücadele etmek için firmamıza çağrı bırakmanız yeterlidir.

Şişli Böcek İlaçlama Şirketi

Şişli Böcek İlaçlama Şirketimiz 20 yıllık bir tecrübe ile sizleri haşerelerin neden olduğu zararlardan korumaya devam ediyor. Uzman ekiplerimizin yaptığı operasyonlar ile haşerelerin zararını sıfıra indiren şirketimiz İstanbul’un tüm ilçelerinde faaliyet gösteriyordu. Faaliyet alanına İzmir ve Kocaeli’yi de katan Şişli Böcek İlaçlama firmamızda aynı zamanda hamam böceği ilaçlama, pire ilaçlama ve fare ilaçlama uygulamaları da yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir