sisli-kustepe-bocek-ilaclama

Kuştepe böcek ilaçlama servisimiz Şişli böcek ilaçlama firmamıza bağlı olarak ilaçlama hizmetleri gerçekleştiren bir mahalle servisidir. Böceklerin ve farelerin bulundukları ortamlardaki insanlar, genellikle sağlık problemleri yaşamaktadır.

Firmamız yasabileceğiniz sağlık sorunlarına karşı önlem almak için uzun yıllar önce kurulmuştur. Halk sağlığını korumayı hedefleyen firmamızın Kuştepe böcek ilaçlama şubesinde de tüm şubelerimizde olduğu gibi TSE onaylı ilaçlar kullanılmaktadır.

Şişli Kuştepe böcek ilaçlama servislerinin uyguladığı yöntemler sayesinde böceklerin insanlara bulaştıracakları hastalıklara karşı önlem alınmaktadır.

Böceklerin bulaştırdığı çok sayıda hastalık olduğu bilinmektedir. Bu hastalıkların bazıları ölümcül denilebilecek kadar tehlike arz etmektedir. O yüzden bulunduğunuz alanlarda herhangi bir haşereni ya da farenin varlığı, sağlığınızın tehlikede olduğunun alarmını vermektedir. Hiç vakit kaybetmeden uzman kişilerden yardım istemelisiniz.

Kuştepe böcek ilaçlama servislerimiz 7/24 kesintisiz hizmet vermekte, sizleri korumak için ara vermeden çalışmaktadır.

Haşerelerin Bulaştırdığı ve Neden Olduğu Hastalıklar

  • Verem
  • Tifüs
  • Dizanteri
  • Gıda zehirlenmesi
  • Mantar
  • Paraziter hastalıklar
  • Hepatit virüsü
  • Kırım Kongo kanamalı ateşi
  • Lyme virüsü
  • Sarıhumma

İnsanlara Hastalık Bulaştıran Zararlı Canlılar

Sıvı ve jel ilaçlarla kalorifer böceği, kulağakaçan böceği, gümüş böceği, uyuz böceği, sinek, çıyan, akrep, tahtakurusu, kırkayak, kene, yaban arısı, pire, sıçan, teşbih böceği, tahtakurdu, bit, sivrisinek, hamam böceği, örümcek, güve, kakalak, tatarcık, Alman/ Amerikan hamam böceği, karınca, salyangoz, çekirge, karafatma, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, mite, kertenkele, akar, ev- çatı- lağım- fındık- tarla faresi, kör fare üzerinde etki sağlamakta, kokusuz, kokulu yöntemlerle yaşam alanlarınızdan bu haşere ve fare türlerini arındırmaktayız.

Ekonomik fiyatlarla ev, işyeri, depo, havalandırma, bahçe gibi alanlar başta olmak üzere iç, dış tüm mekânlarda Kuştepe böcek ilaçlama servislerimiz hizmetinizdedir.

Şişli Böcek İlaçlama firmamız yalnızca kendi semt ve yakın ilçelerde değil Avrupa ve Anadolu yakası olmak üzere bütün İstanbul’da böcek ve haşerelere karşı ilaçlama hizmeti vermektedir.  Firmamızın İzmir ve Kocaeli şehirlerinde de ilaçlama hizmeti veren servisleri de bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir