sisli-mesrutiyet-bocek-ilaclama

Meşrutiyet Böcek ilaçlama servisi, İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan Şişli’nin en güzel ilçelerinden Meşrutiyet mahallesine hizmet vermekten onur duymaktadır.

Böcek İlaçlama Şişli Meşrutiyet İstanbul şirketi, siz değerli Meşrutiyet halkına en uygun ilaçlama fiyatları ile fare ilaçlama, böcek ilaçlama ve pire ilaçlama hizmeti vermektedir.

İstanbul Şişli Meşrutiyet böcek ilaçlama firması, müşteri memnuniyetini esas alarak sizlere haftanın yedi günü, günün yirmi dört saati hizmet vermektedir. İrtibat numaralarımızdan müşteri temsilcilerimiz arcılığıyla 7/24 bizlere ulaşabilir, ilaçlama fiyatları ve ilaçlama yöntemlerimiz ile ilgili her konuda müşteri temsilcilerimize danışabilirsiniz.

Meşrutiyet böcek ilaçlama şirketi olarak, alanın uzman kadromuzla ve son teknolojide üretilmiş ekipmanlarla size en uygun ilaçlama yöntemlerini uyguluyoruz.

İlaçlama Yöntemlerimiz;

  • Fare istasyonları
  • Sıvı İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Jel İlaçlama

Haşere ve fareler, yaşam alanlarınızı istila eden, bu alanlara taşıdıkları mikrop ve virüsleri sokarak sağlığınızı bozan zararlı canlılardır. Özellikle farelerden insanlara çok sayıda hastalık bulaşmaktadır. Meşrutiyet böcek ilaçlama şirketi, fare ilaçlama hizmeti de vermektedir. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarımızla, amacımız farelerden bulaşan bu hastalıklara karşı önlem almaktır.

Meşrutiyet böcek ilaçlama servisi olarak, en çok ilaçlama yaptığımız zararlı canlılar;

Hamam böceği, pire, bit, kene, kakalak, tahtakurusu, akar, tahtakurdu, gümüş böceği, halı böceği, çekirge, tesbih böceği, karınca, akar, örümcek, çiyan, akrep, mayt, kırkayak, Amerikan hamam böceği, kulağakaçan böceği, lağım faresi, tarla faresi, pamuk faresi, kalorifer böceği ev faresi, sıçan, çatı faresi, kertenkele, sivrisinek, tatarcık, eşek arısı, yaban arısı, Alman hamam böceği, danaburnu, ağaç kurdu, güve, yılan, mite, uyuz böceği, karafatma.

Şişli Meşrutiyet böcek ilaçlama firmamız Avrupa ve Anadolu yakası dahil İstanbul’un bütün ilçelerinde  böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. Bunun dışında aynı kalitedeki hizmeti  İzmir ve Kocaeli’nin tüm ilçeleri için de gerçekleştirebilen Şişli böcek ilaçlama firmamızı 7/24 her yerden her bölgeden arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir