sisli-nisantasi-mahallesi-bocek-ilaclama

Böcek ve haşerelerin, insan yaşam alanlarını istilasında en büyük problem; tartışmasız insan sağlığı üzerindeki tehdit durumudur. Haşereler taşıdıkları mikrop ve bakterilerle insan sağlığı için çok ciddi bir tehlike teşkil eder. Zira, insanın direncini ve bağışıklığını çökerten bu zararlı mikroorganizmalar; astım, kolera, veba, dizanteri, verem gibi pek çok tehlikeli hastalığa yol açar. Bu zararlardan korunmak isteyen bilinçli vatandaşların ilk başvurduğu yol şüphesiz, profesyonel böcek ilaçlama olmalıdır. Zira, haşerelerle mücadelede uygulanan bireysel ve ilkel yöntemler haşere varlığını sonlandırmadığı gibi insan sağlığına zararlı durumlara da sebep olabilmektedir. Nişantaşı böcek ilaçlama firmamız; bu problemi ortadan kaldırmak adına hizmet vermektedir.

Nişantaşı Böcek İlaçlama

30 yıldır Şişli semtinde ilaçlama hizmeti sağlamakta olan firmamız; İstanbul, Kocaeli ve İzmir’de haşere ilaçlama uygulamalarını gerçekleştirmektedir. 7 gün 24 saat hizmet veren Nişantaşı böcek ilaçlama firmasının uzman ilaçlama ekipleri ve müşteri temsilcileri; insan sağlığını ön planda tutarak kesin sonuç odaklı bir çalışma prensibiyle hareket etmektedir. Sağlık  Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü’nün onayladığı içerikteki ilaçlarla ve ilaçlama yöntemleriyle hizmet sağlayan şirketimiz; her çeşit haşere türü için özel olarak uygulama gerçekleştirmektedir.

  • Jel İlaçlama: Genelde hamam böceği ve kalorifer böceği için öldürücü olan bu ilaçlama yöntemi; jel ilacı küçük kapsüller haline getiren bir alet yardımıyla uygulanır. Kokusuzdur ve uygulama sırasında evden çıkmayı gerektirmez.
  • Sıvı İlaçlama: Çoğu haşere türü için kullanılan bu yöntem ise; kokulu ve kokusuz olmak üzere iki şekilde gerçekleştirilir. Kokulu sıvı ilaçlama uygulaması; genellikle yoğun haşere istilası vakalarında tercih edilirken, kokusuz ilaçlama yöntemi ortamı boşaltmanın mümkün olmadığı hastane, yurt, iş merkezi gibi alanlarda uygulanır. Kokusuz sıvı ilaçlama esnasında ortamdan uzaklaşmak gerekmez. Ancak sıvı ilaçlama sonrası alanda sulu temizlik yapılmaması gerekmektedir.
  • Fare İstasyonu: Fareden başka canlının yememesi için fare zehrinin bir kutu içinde saklanması şeklinde uygulanır. Fare kutuya hapsolur ve yemi yer. Kutunun içinde ölen haşere kurur ve kokusuz bir ölüm şekliyle ortadan kaldırılır. Şişli Nişantaşı böcek ilaçlama firmasının ilaçlama yöntemleri ve böcek ilaçlama fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.