sisli-okmeydani-bocek-ilaclama

Okmeydanı Böcek ilaçlama servisimiz Şişli böcek ilaçlama firmamıza bağlı faaliyet gösteren bir mahalle, semt servisidir. İstanbul Avrupa yakasına bağlı Şişli’nin en önemli semtlerinden biri olan Okmeydanı’nda böcek ilaçlama, fare ilaçlama ve pire ilaçlama hizmeti vermekte olan firmamız size her daim kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Böcek ilaçlama Şişli Okmeydanı firmamız, müşteri memnuniyetini esas alarak, siz değerli Okmeydanı halkına uzun yıllardır süre gelen tecrübelerimizle en iyi hizmeti vermekteyiz.

İstanbul Şişli Okmeydanı böcek ilaçlama firmaları arasında en ekonomik ilaçlama fiyatlarıyla garanti böcek ilaçlama hizmetini ayağınıza getiriyoruz. Tek yapmanız gereken irtibat numaralarımızdan bize ulaşmak olacaktır. İlaçlama fiyatları ve yöntemleri hakkında her türlü sorunuzu, müşteri temsilcilerimize günün her saati ve haftanın yedi günü danışabilirsiniz.

İstanbul Şişli Okmeydanı böcek ilaçlama servislerimizin ilaçlama yaptığı fare ve böcek türleri;

Hamam böceği, karafatma, bit, sivrisinek, tahtakurusu, akar, tahtakurdu, gümüş böceği, Alman hamam kurdu, kakalak, kene, kırkayak, ağaç kurdu, güve, akrep, yaban arısı, sivrisinek, salyangoz, eşek arısı, yılan, kulağakaçan, karınca, salyangoz, sümüklü böcek, kulağakaçan, tesbih böceği, top böceği, rutubet böceği, tatarcık, pire, mite, çıyan, kertenkele, mayt, karınca, deri böceği, uyuz, danaburnu, çekirge, Amerikan hamam böceği.

Alanında uzmanlaşmış kadromuz, son teknoloji ekipmanlarımızla sizlere böcek ilaçlama sektöründe en iyi yöntemleri uygulamaktadır.

İlaçlama Yöntemlerimiz;

Kokusuz ilaçlama, Kokulu ilaçlama, Jel ilaçlama, Fare İstasyonları, Sıvı İlaçlama.

Fareler insanlara birçok hastalık bulaştırmaktadır. Geçmiş yıllarda, farelerin bulaştırdığı veba salgınından dolayı birçok insan hayatını kaybetmiştir. Son yıllarda Şişli Okmeydanı’nda artan taleplerden dolayı böcek ilaçlama sektöründe ruhsatsız firmalar çoğalmaktadır. Ruhsatsız firmalara itibar etmeyiniz.

Okmeydanı Böcek ilaçlama firması olarak, Sağlık Bakanlığı onaylı kaliteli ilaçlarımız ile sizlere 7/24 kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Şişli Okmeydanı böcek ilaçlama firmamızın 20 yıllık deneyimi, artık Şişli ve semtlerini aşan ve bütün İstanbul’a yayılan hizmet gücü İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasındaki tüm ilçeler dahil olmak üzere tamamını kapsamaktadır. Öyle ki Şişli Böcek İlaçlama firmamızın hizmet kalitesi İstanbul’u da aşan bir konuma gelmiştir. İzmir ve Kocaeli şehirlerinin tüm ilçelerinde de faaliyet göstermekte olan Şişli böcek ilaçlama firmamızın günün her saati arayarak ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir