İlaçlama uygulamaları haşere türlerinden kurtulmamızı sağlayan önemli çalışmalardır. Hızla üreyen pirelere karşı pire ilaçlama uygulamalarının önemi oldukça büyüktür. Farklı türlere sahip olan pireler için, profesyonel pire ilaçlama desteği alınmalıdır.

İnsan piresi, kedi piresi, köpek piresi, toz piresi, su piresi, kar piresi, kuş piresi en çok görülen pire türleri arasında yer almaktadır. Sıcak havalarda oldukça fazla üreyen pireler yaz aylarının gelmesiyle birlikte yaşam alanlarımıza dağılmaya başlamaktadır.

Pire ile Mücadele

Pire türlerinden kurtulmanın en etkili yolu, pire ile mücadele de bilgi ve tecrübe sahibi kişiler tarafından destek almaktır. Bir gün içerisinde yüzlerce yumurtasını efrada bırakan pirelere karşı etkili ve doğru bir ilaçlama planı belirlenmelidir. Böylelikle %100 sonuca ulaşabilirsiniz. Pirenin bulunduğu alanlar olası mikrop ve bakterilere karşı dezenfekte edilmelidir.

Pire İlaçlama Şirketleri

Pire sorunlarından kurtulmanın en doğru adresi Pire ilaçlama şirketleri olmaktadır. Sağlık Bakanlığınca onaylı pire ilaçlama firmalarından yardım alınması güvenle haşere türlerinden kurtulmanızı sağlayacaktır. Firmamız TSE etiketli ilaçları ve Bakanlık onaylı uygulamalarıyla tüm haşere türlerinden yaşam alanlarınızı ve sağlığınızı korumaktadır.

Pirenin Zararları

Pire kan emerek beslenen bir haşere türüdür. Pirenin kan emerek beslenmesi insan ve hayvanlara büyük zarar vermektedir. Pirenin zararları çeşitli sağlık sorunlarına neden olmaktadır. Pire kan emerken hasta canlıdan aldığı virüsü bir diğer canlıya aktarmaktadır.

Pireden Bulaşan Bazı Hastalıklar;

 • Veba
 • Humma
 • Tifüs
 • Verem
 • Sıtma
 • Cilt hastalıkları
 • Alerjik reaksiyonlar
 • Dizanteri

Pire ilaçlaması ile pirelerden gelebilecek zararlara karşı daima koruma sağlayabilirsiniz.

Pire İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Pire ilaçlama teknikleri pire türlerine göre tespit edilerek uygulanmaktadır. Pire ilacı, ilaçlama yapılacak pirelere karşı en etki sağlayacak ürünlerden seçilmelidir. Haşerelerin biyolojik yapıları ve bağışıklık sitemleri farklıdır. Bu nedenle kullanılan ilaçlar farklılık göstermektedir. Firmamız Ziraat mühendislerimizce hazırlanan ilaçlar ile uygulamalarını başarıyla gerçekleştirmektedir. Kullanmakta olduğumuz pire ilaçları insan ve çevre sağlığına her hangi bir zarar vermemektedir.

Pire ilaçlama uygulamalarında kullanılan teknikler;

 • Sıvı ilaçlama
 • Kokulu ilaçlama
 • Kokusuz ilaçlama

Firmamız pirelerden kurtulmak için daima en doğru adrestir. Müşteri temsilcilerimiz ve ilaçlama ekiplerimiz gün boyu hizmet sağlamaktadır. Pire ilaçlama uygulamalarımız ekonomik ilaçlama fiyatları ile gerçekleşmekte olup uzman ilaçlama personellerimiz dahilin de uygulanmaktadır. Sağlığınızı, çevrenizi, yaşam alanlarınızı ve bütçenizi korumak için her zaman yanınızdayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir