pirelerden-kurtulmanin-yollari

Pirelerle mücadele yöntemleri arasında en başta gelen şey: yaşam alanınızda pirelerin varlığını fark ettiğiniz an bir pire ilaçlama firması ile irtibata geçmektir. Pirelerle mücadelede bireysel olarak eşlinizden pek bir şey gelmeyeceğini bilmenizde yarar var. Bunun en büyük nedeni ise pireleri yakalamanın mümkün olmamasıdır.

Pireler, insan gözüyle tespit edilmesi kolay olmayan oldukça küçük boyutta canlılardır. kendi boyutunun 90 kat fazlasına zıplayabilen, çok hızlı hareket edebilen ve yine çok hızlı şekilde çoğalabilen pirelerle mücadele ederken kendinizi ne kadar güvende tutabileceksiniz? Sadece kendiniz için de değil, evinizde beslediğiniz evcil hayvanlarınızın sağlığı için de fazladan temkinli olmanızda yarar var.

Pirelerden korunmak için firmamızdan 7/24 destek ve hizmet alabilirsiniz. Pire ile mücadele işlemlerini TSE onaylı ilaçlarla gerçekleştiren firmamız, halk sağlığını korumak için uzun yıllardır mücadele etmektedir.

Şişli böcek ilaçlama servislerimiz insanların pirelerden kurtulmasını güvenilir yöntemlerle sağlamaktadır.  Servisimiz uzun yıllardır gerçekleştirdiği pire ilaçlama operasyonlarında o denli başarılı olmuştur ki hizmet alanın bulunduğu ilçe olan Şişli’den çıkarak bütün İstanbul geneline kadar yayılmıştır. Ayrıca Şişli böcek ilaçlama firmamız son dönemde ilaçlama hizmet bölgesine İzmir ve Kocaeli’ne bağlı ilçeleri de dahil etmiştir.

Uzman firmaların gerçekleştireceği işlemler sayesinden bu parazitlerden kurtulurken sağlığınıza zarar vermezsiniz. Pirelerden korunma işlemleri, genellikle sıvı ilaçlarla gerçekleştirilmektedir. Uygulanacak alana göre kokulu ve kokusuz yöntemler uygulanmaktadır. Şişli böcek ilaçlama servislerinin uzman personelleri, hangi yöntemi kullanacağına, size hangi yöntemin uygun olduğuna karar vereceklerdir.

Pirelerin Zararları

Parazitlerin insanlara vereceği en büyük zarar, pire ısırığıdır. Çeşitli türleri bulunan pire ısırığı sonucunda insanlara bazı hastalıklar bulaşmaktadır. Bu parazitlerin erişkin olanları kan emerek yaşamlarını sürdürmektedir. Çeşitli canlılardan kam edikleri için hastalık taşımaktadırlar. Ayrıca bu durum deri üzerinde kaşıntı ve kızarıklık oluşturmakta, canlılar üzerinde rahatsızlık hissine ve huzursuzluğa neden olmaktadır.

Bilinen Pire Türleri

  • Kedi Piresi,
  • Köpek Piresi,
  • Su Piresi,
  • Kar Piresi,
  • Pamuk Piresi,
  • İnsan Piresi,
  • Kuş Piresi.