sisli kalorifer bocegi ilaclama

Doğada çeşitli canlılar ile birlikte yaşamaktayız. İnsanın temel ihtiyaçlarından barınma beslenme, giyinme ihtiyaçları diğer canlılarla aynı değildir. İnsan fizyolojisi korunmaya gerek duymaktadır. Çevremizde aynı ortamları paylaştığımız besi ve evcil hayvanlarımız dışında diğer canlılar bizi fiziki ve tıbbi açıdan tehdit ederler. Herkes hayatının bir döneminde yaşadığı alanlarda böcek ilaçlama yaptırmak zorunda kalır.Bu gibi durumlarda Şişli Kalorifer Böceği ilaçlaması yaptırmak için için bizi hemen arayın.

Kentsel yaşam alanları içerisinde şehirleşmenin nüfusun sık olduğu yerlere besin bulabilme amacıyla; böcekler, haşereler, sürüngenler gelmektedir. Doğal yaşam alanlarından atıkların, toplu çöp alanlarının bulunduğu yerlere gelen zararlı canlılar besin ihtiyaçlarını karşılamaya bu bölgelere gelmektedirler. Çevremizde karşılaştığımız böcek haşere ve diğer canlılardan kurtulabilmek için, yapılması gereken en iyi şey böcek ilaçlama hizmeti almaktır.

Kalorifer Böceği İlaçlama Şişli İstanbul
Kalorifer Böceği İlaçlama

Kalorifer Böceği İlaçlama Şişli İstanbul

Çevremizde karşılaştığımız haşere türlerinin başında kalorifer böceği gelmektedir. Bu canlılardan kurtulmak için firmamıza ulaşarak kısa zamanda en güvenilir hizmeti alabilirsiniz. Kalorifer böcekleri yaşadıkları ortamdan dolayı bu ismi almıştır. Sıcak Nemli ortamları sevdiklerinden kalorifer ve su borularında yaşarlar. Evlerimize; çatlaklardan, deliklerden tamir edilmesi gereken yerlerden giriş yaparlar. Kalorifer böcekleri, hamam böceğinin bir çeşididir.

Açık kahverengi kehribar renge sahiptirler. Yetişkin bir kalorifer böceği, 1-2 cm civarında olmaktadır. Yaşam süreleri 10-15 ay kadardır. Nemli sıcak ortamlarda, evlerin mutfaklarında, banyolarda, restoran ve gemilerde dolap içlerinde, tezgâhların altlarında yaşarlar. Kalorifer böceğinin ana vatanı Asya olmakla birlikte ülkemizde de bir hayli fazla bulunmaktadır. İskeletleri vücutlarının dışındadır. Erkekleri kanatlı dişi kanatsızdır. Çok hızlı canlılardır.

Bir gece de on katlı bir binayı baştan sona gezebilme yeteneğine sahiptir. Kalorifer böcekleri doğrudan zarar vermezler. Besinlerin üzerine dışkı ve salgılarını bırakarak hastalık bulaştıran virüsleri insanlara geçirirler. Kalorifer böcekleri, dizanteri, verem, pnonomi, astım, mantar gibi ciddi rahatsızlıklara sebep olabilirler. Bütün bu rahatsızlıklara karşı kendimizi korumak için Şişli kalorifer böceği ilaçlama firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Şişli böcek ilaçlama firmamız 7724 hizmetlerini sürdürmektedir. Deneyimli ekibi, yıllara varan tecrübeleri ile en kısa yoldan sizleri böcek sorunundan kolaylıkla kurtaracaktır.