evdeki-boceklerden-kurtulmanin-yollari

Tespih böceği nerelerde bulunur? Sorusunun kesin bir yanıtı yoktur. Çünkü tespih böceği hemen her yerde bulunabilir. Böcekler birbirlerinden oldukça farklı yapı ve şekilde olmakla birlikte, hayvanlar aleminin en çok üyesi bulunan canlılarıdır. Kimisi otçul kimisi etçil olabildiği gibi, birbirlerini yiyerek de beslenmek bu familyanın bir özelliğidir.

Bu sebeple de dünyanın hemen her yerinde düzensiz de olsa pek çok haşere türü birbirlerine döngü sağlamak için bulunmaktadır. Tespih böcekleri de dünyanın genellikle nemli bölgelerinde fazlasıyla bulunan bir haşeredir. Çıyan familyasından olan tespih böceği fark edildiği an çoğalmasına izin verilmeden yok edilmeli ve yeniden çoğalmasına yönelik tedbir alınmalıdır. Tespih böceği ile mücadele eden firmamızda her şeyden önce sağlığınız önemlidir.

Tespih böceği ilaçlama uygulaması ve diğer tüm haşereler ile mücadele etmek için Şişli Böcek İlaçlama firmamızı 7 gün 24 saat arayabilir, uzman kadromuzdan destek almalısınız. İstanbul, İzmir ve Kocaeli’de kesintisiz hizmet veren firmamız bir telefon uzağınızda sizlere hizmet etmek için bekliyor.

Tespih Böceği Özellikleri

Tespih böceği özellikleri diğer haşerelerden farklı olmakla beraber diğer çeşitleri ile benzer özelliklere sahiptir. Dış yapısı iç içe geçen boğumlanmalardan oluşan bu haşere türü, hemen her renkte olabilse de genellikle siyah, kırmızı, koyu turuncu tonlarındadır. Tespih böcekleri, çıyanlar ile aynı familyadan olsa da, onlara göre oldukça zararsız, zehirsiz ve küçüktürler. Araştırmalara göre bu tür, suda da yaşayabilmektedir ve pek çok türü denizlerde, okyanuslarda bulunmaktadır. Zaten kırkayak, tespih böceği ve çıyan türü, genellikle karidesgillerden de sayılmaktadırlar. Peki, tespih böceği nerelerde bulunur?

  • Evlerimizde mutfak ve banyolarda,
  • Gider borularında,
  • Deniz kenarına yakın sahil şeridinde,
  • Bol yağış alan bölgelerde fazlasıyla bulunurlar.

Tespih böceği ilaçlama işleminin yanı sıra; akrep ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, pire ilaçlama uygulamalarının da yapıldığı firmamızı 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Tespih Böceği İle Mücadele

Tespih böceği ile mücadele ederken asla tek başınıza müdahale etmemelisiniz. Çünkü evinize daha çok yerleşmelerine sebep olursunuz ve onlardan kurtulmak oldukça zorlanır. Sizlere en modern böcek ilaçlama yöntemleri sunan bir böcek ilaçlama şirketleri ile anlaşmalı, periyodik olarak evinizi ilaçlatmalısınız.

Şişli Böcek İlaçlama şirketi, 7/24 hizmet anlayışı ile en kaliteli ilaçlarla ve alanında en tecrübeli kadrosuyla sizlere en nitelikli ilaçlama işlemlerini sunmaktadır. Bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilir, haşerelerle ilgili merak ettiklerinizi bizlere her zaman danışabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir