sisli-tesvikiye-bocek-ilaclama

Teşvikiye Böcek İlaçlama Şişli servisimiz Şişli böcek ilaçlama firmamıza bağlı olarak bir semt servis hizmeti yürütmektedir. Şişli İlçesine bağlı İstanbul Avrupa yakasının en önemli mahallerinden biri olan Teşvikiye’de böcek ilaçlama sektöründe en uygun ilaçlama fiyatlarıyla hizmet vermekteyiz. Siz değerli Teşvikiye halkının güvenini kazanıp, İstanbul Teşvikiye böcek ilaçlama firmaları arasında en çok tercih edilen firma olmaktan dolayı gurur duyuyoruz.

Böcek İlaçlama İstanbul Şişli Firması olarak, fare ilaçlama, böcek ve pire ilaçlama hizmetlerimiz mevcuttur. Sağlık Bakanlığı onaylı kaliteli ilaçlarımız ve deneyimli kadromuzla Teşvikiye böcek ilaçlama şirketleri arasında rakiplerimize fark atmaktayız.

İstanbul Şişli bölgesi Teşvikiye böcek ilaçlama firması olarak, en çok ilaçlama yaptığımız böcek ve fare türleri;

Kene, akrep, gümüş böceği, Amerikan hamam böceği, fare, tahtakurusu, yılan, hamam böceği, Alman hamam böceği, çekirge, kırkayak, oryantal hamam böceği, pire, yılan, fındık faresi, Bit, örümcek, tesbih böceği, güve, ev faresi, kalorifer böceği, lağım faresi, çatı faresi ve daha birçok haşere ve fare türü.

Teşvikiye böcek ilaçlama şirketi, ev, depo, apartman, yuva, dershane, havalandırma, market, işyeri, fırın, bahçe, otopark, bina, lokanta, gemi, ofis gibi açık kapalı tüm alanlarda sizlere garanti ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Eğitimli Kadromuz tarafından sizlere en uygun ilaçlama yönteminin seçerek 7/24 hizmet vermekteyiz.

Haşere ve kemirgen türleri yapıları gereği taşıdıkları virüs ve mikroplar sebebiyle çok sayıda hastalığa neden olabilirler. Özellikle farelerden insanlara geçen salgın hastalıklar vardır. Bu Salgın hastalıklar dolayısıyla insanların yaşamları son bulabilir.

Şişli böcek ilaçlama hizmeti, İlaçlama Yöntemleri; Kokusuz İlaçlama, Kokulu İlaçlama, Jel İlaçlama, Fare istasyonları, Sıvı İlaçlama.

Müşteri temsilcilerimizden haftanın yedi günü, günün yirmi dört saati bize ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Şişli Fulya Böcek ilaçlama firmamız gerçekleştirdiği başarılı operasyonlar ile giderek büyümüş ve kendi ilçesine sığmaz olmuştur. Bütün İstanbul genelinde ilaçlama yapabilme kapasitesine sahip firmamız aynı zamanda İzmir ve Kocaeli şehirlerinde de şube bulundurmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir