zincirlikuyu-bocek-ilaclama

Zincirlikuyu Böcek İlaçlama servisimiz, Marmara İlaçlama bünyesinde faaliyet göstermekte olan ve etkili ilaçlama yöntemleri ile her tülü böcek problemini ortadan kaldıran profesyonel bir böcek ilaçlama servisidir. Her böcek türü için geliştirmiş olduğu etkili ilaçlama yöntemleri ile Zincirlikuyu sakinlerinin böcek problemleriyle yakından ilgilenmekte olan Zincirlikuyu Böcek İlaçlama servisimiz kullandığı ilaçların Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı olmasına özen göstermektedir. İlaçlama servisimiz, 7/24 hizmet vermektedir.

BÖCEK İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Böcekler, türleri ve özellikleri nedeni ile çeşitli ilaçlama yöntemleri ile ilaçlanmakta ve bazı durumlarda bu yöntemler tekrarlanmak durumunda kalmaktadır. Üreme yapıları, ebatları ya da çok daha farklı özellikleri nedeniyle tek seferlik ilaçlamalardan etkilenmeyen böcek türleri, profesyonel ilaçlama servisleri tarafından dikkate alınarak en uygun ilaçlama yöntemleri ile imha edilmektedir. Böcek ilaçlamalarında genellikle tercih edilmekte olan ve her böcek türü için kısa sürelerde kalıcı sonuçlar ortaya çıkaran yöntem, sıvı ilaçlama yöntemidir. Bu yöntem kokulu ilaçlama ve kokusuz ilaçlama olarak iki ayrı yöntemle karşımıza çıkmaktadır.

Kokulu ilaçlama yöntemleri, böcek probleminin yaşandığı mekanlarda kısa süreli etkiler oluşturan etkili bir ilaçlama yöntemidir. Genellikle belirli bir süre böcek problemi ortadan kalkmakta ve ilacın etkisinin geçmesiyle birlikte problemin yeniden doğması muhtemeldir. Kokusuz ilaçlama yöntemleri ise kokulu ilaçlamanın aksine, etkisini uzun süre sürdüren ve böcek problemlerini kalıcı bir şekilde ortadan kaldırmakta olan etkili böcek ilaçlama yöntemlerinden biridir. Sıvı ilaçlamalar, insan sağlığını tehdit altına almayan, kısa sürelerde kalıcı sonuçlara ulaştıran ve böceklerle birlikte böceklerin etrafa yaymış oldukları kirli havayı da temizlemekte olan etkili ilaçlamalardır.

Jel ilaçlama yöntemleri de sıvı ilaçlama yöntemlerinin uygulanamayacağı mekanlarda ya da böcek sayısının az olduğu durumlarda tercih edilmekte olan böcek ilaçlama yöntemleridir. Genellikle hamam böcekleri ve türevleri üzerinde etkisini göstermekte olan jel ilaçların, doğal ve kokusuz olmaları sebebiyle insan sağlığı üzerinde herhangi olumsuz bir etkisi bulunmamaktadır. Yaşam alanlarımıza rahatlıkla uygulayabileceğimiz jel ilaçlar, genellikle böceklerin geçiş alanlarına ya da kapı-pencere pervazlarına noktalama şeklinde uygulanarak böceklerle direkt teması sağlanmaktadır. Bu şekilde ilacı yiyen böcekler kısa süre içerisinde zehirlenerek ölmektedir. Oldukça etkili bir ilaçlama yöntemi olan jel ilaçlama yöntemleri, geniş alanların ilaçlamalarında da sıklıkla tercih edilmekte olan yöntemlerdendir.

ZİNCİRLİKUYU BÖCEK İLAÇLAMA FİYATLARI

Zincirlikuyu Böcek İlaçlama Fiyatları, ilaçlama yapılan mekanın metrekaresine göre değişiklik göstermektedir. Tekrarlanmakta olan ilaçlama yöntemleri de böcek ilaçlama servislerinin fiyat belirlemede göz önünde bulundurduğu hususlardan biridir. Sunmuş olduğu profesyonel böcek ilaçlama hizmetleri karşılığında oldukça uygun fiyatlar talep etmekte olan Zincirlikuyu Böcek İlaçlama servisimize, günün her saati rahatlıkla ulaşabilirsiniz.